Інструктори з водіння Автошколи «Навігатор»

Стресостійкі автоінструктори )
Інструктори чоловіки та жінки
Середній стаж роботи 20 років
// Автоінструктори в Києві

Інструктори з водіння авто категорії ``В`` Автошколи «Навігатор»

У нас працюють найкращі автоінструктори Києва
Ви можете вибрати інструктора чоловіка або жінку
Сучасний автопарк - 57 автомобілів
Навчання водінню авто з АКПП та МКПП без доплат
Водіння на автомобілях Hyundai Accent та Jeep Renegade без доплат
99% учнів отримують права з 1 разу!

Запис на навчання проводиться ПОСТІЙНО, телефонуйте:

+38 (095) 489-92-92

Всі наші інструктори з водіння – професіонали своєї справи мають великий досвід роботи у цій сфері.

Автоінструктори автошколи “Навігатор” мають такі необхідні якості як самодисципліна, самовладання, уважність, комунікабельність і стресостійкість. Завдяки навчанню у наших інструкторів ви не просто гарантовано отримаєте права, але навчитеся впевнено керувати автомобілем, не губитися в екстремальних умовах, без страху їздитимете на авто за будь-яких погодних умов і просто насолоджуватиметеся їздою на своєму автомобілі!

Важливо знати! Приватний автоінструктор в Києві може тільки навчити вас необхідних навичок.
Надати допуск до складання іспитів у СЦ з метою отримання прав водія категорії “В” може тільки сертифікована автошкола!
Тільки атестовані інструктори автошколи мають право навчати, бути членами комісії з приймання іспитів та надавати оцінку отриманим навичкам. Після успішно складеного внутрішнього іспиту з водіння автошкола видає свідоцтво про проходження курсу практики, що є допуском до іспиту в ТСЦ МВС.

Бажаєте отримати права? Вибирайте автоінструктора у Києві в ліцензованих автошколах.
Приватний автоінструктор підійде лише тим, хто вже має права, але не має навичок водіння.

Автоінструктор Київ Позняки, Дарниця, Печерськ, Оболонь, Виноградар, Академмістечко! А взагалі, автоінструктори автошколи “Навігатор” навчають водінню автомобіля по всьому Києву!