Марченко Юрій Пантелеймонович (АКПП)
Марченко Юрій інструктор автошколи Навігатор

Марченко Юрій Пантелеймонович (АКПП)

• Філія автошколи: Троєщина, Дарниця
  • Марка авто: Hyundai Accent
  • Коробка передач: Автомат (АКПП)
  • Стаж роботи: 32 роки
Поставити оцінку

Відгуки

Завдяки Юрію здала на права. Що я дуже не любила – так це перелаштовуватися зі смуги в смугу. З Юрієм цей страх пропав. Всі уроки в дружній та спокійній атмосфері, що не зрозуміло – пояснював стільки разів, скільки потрібно. Однозначно рекомендую і вдячна)

Анастасия М

06.11.2023

Вдячна долі, що я потрапила на навчання до інструктора Юрія, вдячна інструктору Юрію, що тепер я не боюсь водити.

У мене була негативна перша спроба навичтися водінню в іншому місті, тоді я думала, що водіння не для мене і діла не буде. Але на щастя другим інструкттром став Юрій, який дуже уважний, позитивний, спокійний і вміє конструктивно пояснювати без нервів. Я з радістю ходила на уроки, вірила в себе все більше з кожним заняттям, а величезний страх пропадав.

Рекомендую, особливо тим хто хоче навчатися в спокійній та позитивній атмосфері.

Дуже йому дякую та бажаю всього найкращого !

Kateryna Syrota

18.10.2023

Сьогодні здала на права! Щиро рада, що попала саме до Юрія. З першого дня вірив і підтримував, хоча я ДУЖЕ боялась їздити. Навчив їздити впевнено, не лякати і не лякатись) а ще у Юрія прекрасне почуття гумору, заняття були завжди на позитиві)
ДЯКУЮ!

Альона Булана

14.09.2023

С большим уважением и признательностью хочу выразить благодарность лучшему инструктору с практического вождения школы “Навигатор”! Благодаря высокому професионализму, знаниям, пониманию, чувству юмора инструктора, обучение проходило в замечательной атмосфере, способствующей формированию автолюбителя в более уверенного водителя, с каждым практическим занятием все лучше управляющим автомобилем. Очень рада, что на обучение по практическим занятиям интуитивно обратилась именно к Юрию, к хорошему специалисту и к замечательному человеку! Безгранично благодарна за обучение, переданые знания, навыки и поддержку, присутствующую на сдаче экзаменов даже после окончания курсов практического вождения!
Спасибо Вам большое!!!
Желаю дальнейших успехов в работе!

Anna Pavlinskaya

24.07.2023

Отличный инструктор! Спокойный, терпеливый, с чувством юмора.сдал экзамен в мрео с первого раза без какого-либо предварительного опыта вождения благодаря Юрию!
искренне рекомендую записываться именно к нему

Denis Gavrilenko

14.05.2023

Відчула підтримку не одразу зі сторони інструктора але в останні уроки кайфувала прям від водіння.Сподобалось

Mariana Morgun

08.05.2023

неймовірний інструктор! все терпляче пояснює і влучно жартує.
склала іспити (внутрішній та в мрео за новою системою) з першого разу без будь-якого попереднього досвіду водіння завдяки Юрію!
щиро рекомендую записуватися саме до нього

arina shadrina

02.05.2023

Чудовий інструктор! Спокійний, терплячий, з почуттям гумору☺️Завдяки йому склала обидва практичні іспити з першого разу. Дякую за переданий досвід, знання та гарне ставлення.

Анастасия Дяченко

08.04.2023

Велика дяка Юрію!
Відразу після перших занять з‘являється впевненість за кермом!
Дякую за вашу підтримку та терплячість)
Тому, якщо ви як і я хотіли б отримувати задоволення від водіння авто – то вам до Юрія!)

Инна Слободнюк

27.02.2023

Дуже вдячна Юрію за те, що навчив водити авто без страху з першого ж заняття. Все зрозуміло пояснює. Протягом заняття не відчувала напруги за кермом. Всі заняття для мене проходили швидко та цікаво. Величезне дякую!

Maria Sh

31.01.2023

Чудовий інструктор. Швидко навчив відчувати себе впевнено за кермом. Дуже задоволений процесом навчання!

Віталій Засєкін

28.11.2022

Замечательный инструктор и человек! С невероятным терпением и выдержкой. Объясняет всё очень понятно и исчезает страх.Мне очень повезло учиться у него! Спасибо!

Елена Блинникова

Прекрасний інструктор. Спокійний, терплячий, все чітко пояснює.

Максим

05.11.2022

Юрій – прекрасний інструктор, дуже вдячна йому за всі передані знання та навички. З кожним уроком відчувала себе за кермом все більш впевнено. Юрій все пояснює чітко та зрозуміло, терплячий та спокійний. Жодних напружених або стресових моментів на уроках не виникало.
Дякую Юрію за професіоналізм, а також за безцінну підтримку, яка додавала впевненості в собі)
Однозначно рекомендую!

Анна Драпіковська

04.11.2022

Дуже задоволена, що інструктором був саме Юрій. З кожним нашим заняттям ставала впевненішою на дорозі, а все завдяки підходу Юрія до навчання. Структуровано доносив інформацію. Бачив всі мої «слабкі сторони», над якими старались працювати більше. Завжди відкритий до питань, що дозволяло задавати їх, коли мала невпевненість в чомусь. Дуже терплячий))
Окрім його високих професійних якостей, він дуже хороша людина, що теж повпливало на якість проведення практичних занять.
Повністю задоволена, раджу!

Diana Krasko

31.10.2022

Юрій подає все максимально чітко та конструктивно, при цьому легко – спокійно і доброзичливо. Атмосфера під час занять абсолютна комфортна і не нав’язлива.

Дякую!

Кирилл Пазюк

28.10.2022

Юрий чётко и струткрировано подаёт информацию. Кому важно понимать всю логику действий на маршрутах, рекомендую.

Татьяна Куюн

28.10.2022

Юрий, прекрасный инструктор и человек. Всегда очень внимательный, и готов снова и снова повторять сказанное. Уроки вождения проходила в очень комфортной и непринуждённой атмосфере.
Спасибо за полученные навыки и опыт ☺️

Вероніка Галицька