Як вибрати автошколу у Києві? | Поради професіоналів

Як вибрати автошколу у Києві? | Поради професіоналів

30.12.2018

Автошкола! Як вибрати автошколу?Автошкола в Киеве

Напевно, кожна людина мріє про автомобіль! Це ж таке щастя самостійно вирішувати, куди поїхати, коли поїхати, навіщо і з ким. Можна бути вільним і не залежати від обставин, рейсів маршрутних автобусів, а також толкучок та черг.

Припустимо, що йдеться про Вас, і незабаром Ви станете щасливим володарем залізного коня, а, можливо, він у Вас вже є (з чим, власне, я Вас вітаю) …але немає документа, який би дозволив Вам у повному обсязі скористатися всіма привілеями життя автомобіліста.

Отже, перед Вами питання! Де отримати права на автомобіль категорії “В”? У якій автошколі? Як вибрати автошколу? І найважливіше, як отримати фундаментальні знання та хорошу практику водіння автомобіля? Адже, перш за все, Ви повинні розуміти – від якості освіти, яку Ви отримаєте в автошколі, залежить Ваша безпека та безпека Ваших близьких!Как выбрать автошколу

Більшість людей під час вибору автошколи відштовхуються від таких пунктів:

  • близькість розташування до будинку чи роботи
  • цінова політика автошколи
  • якість викладання та умови навчання в автошколі (відгуки)

Якість! Професіоналізм! Надійність!

Скажемо відразу, Вам варто поміняти список перерахованих вище пунктів задом-наперед.

Адже, ми з Вами вже вирішили, що на чолі всього стоїть БЕЗПЕКА Ваша та Ваших рідних, а це безпосередньо залежить від рівня кваліфікації фахівців з теорії та практики, які викладають в автошколі.

До уваги має потрапити ТІЛЬКИ ліцензована автошкола, яка пройшла так звану акредитацію (ліцензування). Отримати таку ліцензію автошкола може лише в Управлінні ДАІ МВС та Міністерства освіти та науки України. Автошкола має пройти всі перевірки та виконати всі умови, починаючи з приміщень та їх пожежної безпеки, наявності всієї необхідної літератури для викладання в автошколі, узгодження програм та посібників для абітурієнтів.Медкомиссия для водителей

Обов’язковою умовою для ліцензування автошколи є проходження співробітників автошколи медичних комісій, наявність дипломів про освіту та атестатів спеціаліста (всі співробітники автошколи повинні проходити медобстеження, перевірку знань та отримувати атестат спеціаліста та санітарну книжку для роботи в автошколі).

Зазвичай, якщо автошкола має таку ліцензію, Ви легко можете побачити її в самій автошколі або на її офіційному сайті. Якщо ж такої ліцензії про акредитацію Ви не спостерігаєте, Вам варто вимагати її надати, а інакше, за що Ви платите свої чи Ваших рідних, кровно зароблені гроші? Сьогодні, крім акредитованих автошкіл, існує безліч так званих «курсів водіння», які не мають ліцензії, не пройшли акредитацію і всі вищевикладені інстанції. У результаті після навчання на таких «курсах керування» Ви залишитеся ні з чим!Автошколы цены

Отже, ми переходимо до пункту, про цінову політику автошкіл

В основному, ціни на навчання в автошколах Києва особливо відрізняються, але є такий варіант залучення клієнтів, як умисне зниження вартості навчання, щоб таким чином залучити більше клієнтів.

Без сумніву, попит на таку автошколу буде, але це тільки на перший погляд і на перший час ціна здається привабливою, адже після того, як Ви запишетесь в таку автошколу, виявиться, що Вам потрібно буде сплатити ще купу тих чи інших послуг автошколи наприкінці навчання. І в результаті Ви зрозумієте, що «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці»! і у Вас не вдалося не тільки заощадити, але Ви понесли ще й зайві витрати.

Не трапляйтеся на обман, швидше за все, якщо ціна набагато нижча за середню, Вас намагаються обдурити! Порядна автошкола ніколи не приховуватиме своїх реальних цін, а відкрито пропонуватиме свої послуги, щоб кожен знав, за що він платить.Автошколы на Позняках

Наш останній, і важливий пункт, це розташування автошколи

Безперечно важливо, щоб до автошколи було зручно добиратися. Добре, щоб автошкола знаходилася біля метро або хоча була зручна транспортна розв’язка, адже ніхто не хоче добиратися годинами до місця призначення або довго блукати дворами-лісами в пошуках потрібної будівлі. Тим більше, що переважний час занять у групах вечірній та курси тривають до 9-10 години вечора, а повертатися додому до півночі не дуже зручно, погодьтеся.

Також радимо звернути увагу на час проведення занять, тобто. розклад та час проведення лекцій з теорії. Чи надає автошкола заняття у вихідні дні, ранкові години, денні, або тільки у вечірній час? Адже багато хто з нас працює позмінно і не завжди є можливість відвідувати лекції вечорами.

Отже, підіб’ємо з Вами підсумки

Якщо обрана Вами автошкола відповідає всім вищезгаданим критеріям, Ви сміливо можете подавати документи і приступати до занять. І незабаром, Ви зможете сповна насолоджуватися своєю свободою та незалежністю, долучившись до лав «автолюбителів»!Автошкола

Автошкола на Позняках, Осокорках, Харьковском | Автошкола “Навигатор”