Водійські права в Україні видаватимуться по-новому

13.07.2022

З 24 липня в Україні, на період воєнного стану, діятимуть нові правила отримання водійських прав та механізм підготовки до складання іспитів.

Раніше, щоб отримати права водія, учні мали пройти повне навчання в автошколі тривалістю 2-3 місяці, складали внутрішній іспит, після чого складали в СЦ іспити з теорії та водіння.

Нові ж правила розділили навчання на дві частини: спочатку – теоретична, потім – практична, після проходження кожної – іспит.

Як відбувається навчання у автошколі?

З 24.07.2022 (і до закінчення воєнного стану в Україні) учні можуть вивчати правила дорожнього руху в будь-якій автошколі країни, як онлайн, так і офлайн.

1 крок – вивчення теорії в Автошколі

Учень записується в автошколу для вивчення правил дорожнього руху.
Після вивчення ПДР в автошколі учень отримує Свідоцтво про закінчення теоретичного курсу і вирушає до СЦ для складання іспиту з теорії. Дія Свідоцтва про вивчення теорії в автошколі – 1 рік.

2 крок – складання іспиту з теорії в СЦ

Надавши Свідоцтво про проходження теорії в автошколі, учень допускається до складання іспитів.
Після успішно складеного іспиту в СЦ, учень знову йде до автошколи, щоб пройти курс з практики.

Іспит з теорії залишився незмінним: 20 хвилин на 20 питань. Допускається не більше двох помилок.

3 крок – вивчення практики в Автошколі

Після складання іспиту з теорії в СЦ, учень продовжує навчання в автошколі з практичної частини – керування автомобілем.
Успішно склавши внутрішній іспит з водіння в автошколі, учень отримує допуск до складання іспиту в СЦ.

4 крок – складання іспиту з практики в СЦ

Навчившись водіння автомобіля, учень отримує Свідоцтво про навчання практики та реєструється в СЦ для складання іспиту з практики. Дія Свідоцтва про вивчення практики в автошколі – 2 роки.
Після успішного складання іспиту з практики, учень отримує водійські права.

Термін дії прав водія залишився незмінним – 2 роки.

Для запису в автошколу «Навігатор», телефонуйте або заповніть форму запису:

Записатись в автошколу