Барна Оксана

Добрий день. Нещодавно здала екзамени у сервісному центрі. Екзамени, як теорію так і практику здала з першого разу (!!!), як на мене це показник якості навчання. Навчалась у філіалі на Оболоні. Викладав теорію у нас Михаїл. Досить доступно, звертав увагу на складні моменти у тестах, що гарно запам’ятовувалось. Загалом до викладання потрібно трішки звикнути, але інформацію подає доступно. Особливу подяку хочу висловити своєму інструктору з кермування Федору. Він найкращий. Заняття проходили у веселій довірливій атмосфері. Федір якісно навчає, пояснює все доступно, ніколи не відчувала на уроках напруги чи дискомфорту. З другого заняття почали тренувати паркування, що дало свої результати, на екзамені у сервісному центрі при значному хвилюванні, заїхала в гараж без проблем, руки то все пам’ятають, механічна пам’ять тренується на УРА, щоправда у мене було багато практичних уроків, максимальний пакет. При цьому Федір не лише навчає здавати екзамен у сервісному центрі, а й розповідає як воно в житті, як навчитись відчувати габарити автомобіля, і що потрібно робити в складних ситуаціях. Федір дякую вам за навчання!!! Я вдячна долі, що потрапила саме до Вас, буду навіть трішки сумувати за нашими незабутніми поїздками на Усенка )))), хто там був зрозуміють мене. Що ще сподобалось в автошколі: те що внутрішні екзамени, не просто для галочки. Можна відчути, як воно буде на зовнішньому екзамені, і зрозуміти зможеш здати, чи ні. На внутрішньому екзамені доводилось пересікатись із іншими інструкторами, всі інструктори переживають за своїх учнів, вболівають за них, намагаються допомогти і реально навчити водити машину у наших непростих умовах. Школу рекомендую усім. НАВІГАТОР ви НАЙКРАЩІ, а серед інструкторів кращий Федір…Дякую Вам.