Викуська Постельжук

Вчора успішно склала екзамен в сервісному центрі, і хочу залишити позитивний відгук про автошколу «Навігатор «.
Якщо ви хочете навчитися керувати автомобілем тоді вам в «Навігатор». Автошкола 100% дасть вам знання, і навчить їздити за кермом по правилам.
Навчалася на Оболоні. Теорію викладали доступно, цікаво, акцентували на важливих питаннях. Автошкола надала всі необхідні матеріали по навчанню. Інструктором по практиці був Федір. Вам окремо велике «Дякую!» За дружню і спокійну атмосферу під час уроків, за терплячість і наполегливість.
В автошколі є внутрішній іспит -допуск до іспитів в сервісному центрі. І це дуже правильна і потрібна частина в навчанні. Адже внутрішній екзамен проходить по тим самим правилам і маршрутам, як і в сервісному центрі. І ви відразу можете оцінити свої навики водіння ( чи готові ви до зовнішнього екзамену, чи треба ще вчитися) і налаштуватися морально на екзамен.
«Навігатор » повністю бере на себе волокіту з документами, організаційними моментами по екзамену. Вам потрібно лише прийти в вибраний Вами час і успішно скласти іспит. На всі 100% рекомендую автошколу » Навігатор «.