Євгеній Коваленко

Чудова автошкола! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання кандидатів у водії: починаючи від теорії до практики. Все зроблено так, щоб кожен міг успішно скласти іспити і найголовніше бути впевненим водієм на дорозі. Хочу зазначити, що хоч і уроки під час карантину проходили віддалено, проте це ніяк не впливало на викладення матеріалу, а навпаки дало змогу сфокусуватися на навчанні і не перейматися про своє здоров’я. Величезна подяка моєму інструкторові за професіоналізм в навчанні, спокій і тактовність у спілкуванні, позитивне і дбайливе ставлення, доброзичливість . Окремо хочу подякувати усім за терпіння, ввічливість і витримку, адже навчати інших — дуже нелегка робота! Дуже радий, що обрав саме автошколу «Навігатор» серед великого різноманіття інших. Бажаю колективу і автошколі успіхів і процвітання!!!