Чому інструктор, а не тато, чи чоловік !?

“Давайте я оберу мінімальну програму навчання, а потім мене чоловік навчить”.

Знаєте як часто ми чуємо ці слова… І ми категорично проти!

Що зможе зробити друг, чоловік або тато, коли ви будете летіти у паркан, на тротуар, або на зустрічну смугу? – Нічого! Тільки кричати, молитися та хапатися за серце! У той час інструктор зможе вчасно відреагувати, та натиснути на гальма. Адже кожен наш учбовий автомобіль обладнаний дублюючими педалями.

Що буде, якщо вас зупинить поліція? – Протокол порушення та штраф.

Але якби поруч з вами був інструктор, то ви б ще й отримали майстер клас по спілкуванню з поліцейськими! Адже наші інструктори мають всі необхідні документи, затверджений маршрут руху, чітко знаюсь ПДР та не тільки виконують свої обов’язки, а ще й добре відстоюють свої права!

А чи знає ваш домашній вчитель по водінню які помилки найчастіше допускають учні на іспитах? – А наші інструктори мають багаторічний досвід з навчання, сотні, а то й тисячі учнів, що стали впевненими водіями. Вони знають на що необхідно звернути вашу увагу, та як знайти правильний підхід до кожного учня!

А ще вони дуже приємні та веселі люди, які не дадуть вам нервувати за кермом та завжди знайдуть правильні слова підтримки!

Сподіваємось ми переконали вас і вже зараз ви заповнюєте заявку на курси водіння в Автошколу «Навігатор»

Телефонуйте:

+38 (095) 489-92-92