Кундис Антон Петрович

Кундис Антон Петрович

  • Филиал автошколы: м. Позняки
  • Марка авто: Hyundai Accent
  • Коробка передач: Механика (МКПП)
  • Стаж работи: 5 лет
Поставить оценку

Ваш адрес email не будет опубликован.

Отзывы

Антон — прекрасный инструктор, который с первого занятия был вежливым, терпеливым и спокойным к косякам. Показал десятки рабочих лайфхаков, которые я точно буду использовать на дороге☺️ Объяснял все просто, на доступном для новичков языке. Отдельное спасибо хочется сказать за веру в своих учеников!
Очень рекомендую!

Anastasia Anastasia

Anastasia Anastasia

18.07.2022

Якщо хочете навчитися водити автомобіль і впевнено почуватися за кермом, з першого разу здавати іспити з водіння — однозначно рекомендую вам Антона! Він професіонал, вихований, толерантний, відповідальний, а головне — він зацікавлений в тому, щоб ви навчилися досконало керувати автомобілем, дотримуватися правил, орієнтуватися в різних ситуаціях на дорозі, продумували свої дії на перед стосовно дорожньої обстановки. Завжди доступно та зрозуміло пояснює кожен крок, послідовність дій. Вихований, доброзичливий, пунктуальний, машина завжди чиста, доглянута. Дуже професійно підготував мене до іспитів, що дало мені змогу здати екзамени з першої спроби, виявилося, що на екзамені було навіть трішки легше, ніж на підготовці до екзамену з Антоном) . Це й на краще — завищена планка інструктора зробить з вас відмінного водія! Так як я прийшла в автошколу навігатор не маючи жодного досвіду керування автомобілем, зразу обрала програму «стандарт» (40 занять) тому що розуміла, що мені потрібні вміння, і впевненість за кермом, а не лише посвідчення водія. І це було правильне рішення, тому що більше занять — це більше практики, впевненість в своїх діях, краще і швидше розуміння обстановки на дорозі, досконале проходження екзаменаційних маршрутів, і відповідно 100% здача іспитів з першого разу. Тому, я дуже сподіваюся, що мій відгук допоможе тим, хто ще досі вагається з вибором інструктора та автошколи — «НАВІГАТОР» — НАЙКРАЩІ !
Удачі всім!
Антон — безмежно вдячна вам за навчання, підтримку, віру в себе і свої можливості!

Таня Сухорукова

Таня Сухорукова

09.07.2022

Благодаря Антону вчера успешно сдала экзамен в СЦ с первого раза, моей радости нет границ! ))
Отличный инструктор, и как человек, и как мастер своего дела. Всегда спокойно реагировал на мои «тупняки», но помогал их упорно искоренять. Много всего хорошего хотела написать, но просто присоединюсь к отзыву Татьяны выше, полностью согласна с каждым словом.
Однозначно рекомендую обучаться вождению именно с Антоном! Вы приобретете необходимые навыки водителя и уверенность на дороге.
С уважением и благодарностью, Ангелина)

Ангелина Овсянникова

Ангелина Овсянникова

26.05.2022

Антон-отличный Инструктор!
Он располагает к себе с первых минут общения, очень внимательный и деликатный.
Благодаря Антону, на дороге чувствуешь себя уверенно и спокойно, с ним легко и интересно учиться водить автомобиль.
Каждый урок проходил в дружеской и позитивной атмосфере, он даёт верные и нужные советы, учит быть внимательным и предугадывать ситуацию наперёд, чтобы избежать многих нюансов. Спокойный и терпеливый.
Огромный плюс — на каждом занятии у Антона всегда самый чистый автомобиль☺️
Искренне рекомендую данного Инструктора, если хотите сдать экзамены с первого раза!)
С уважением, Татьяна.

Татьяна Патук

Татьяна Патук

06.02.2022

Все инструктора