Олейник Ярослав Леонидович

Олейник Ярослав Леонидович

  • Филиал автошколы: м. Минская
  • Коробка передач: Механика (МКПП)
  • Марка авто: Hyundai Accent
  • Стаж работи: 12 лет
Поставить оценку

Ваш адрес email не будет опубликован.

Отзывы

Я хочу подякувати найкращому інструктору з водіння Ярославу!
Завдяки йому я подолала страх їздити за кермом. Заняття проходили цікаво, інформативно та у хорошій дружній атмосфері. Усе пояснювалось зрозуміло та з урахуванням всіх деталей. Я ніколи не почула докорів у свою сторону, хоча інколи було за що. Але Ярослав завжди повторював стільки разів, скільки було потрібно для повного засвоєння. Особливо сподобалось моделювання ситуацій на звичайних машинках, що дуже допомагало зрозуміти деякі нюанси та ситуації на дорозі. Я хочу ще раз подякувати Ярославу та рекомендую обирати Саме його, якщо ви хочете отримати усі потрібні навички і знання, що у результаті допоможе вам стати впевненим водієм.

Виктория Наливайко

Виктория Наливайко

09.08.2022

За кермо сіла вперше саме Ярославом і була шокована, що за такий невеличкий проміжок часу можна навчитися володіти автомобілем. Дуже хороший інструктор, розказує все детально і зрозуміло. Всі уроки проходили з чудово атмосферою, після яких ви зможете насолоджуватся їздою за кермом.
Внутрішній екзамен здала з першого разу, що є великим плюсом.
Якщо плануєте почати практичні заняття, записуйтесь саме до Ярослава, не пошкодуєте!)
Окрема подяка за терпіння і отримані знання та навички які будуть використовуватися роками!)

Ира Чембай

Ира Чембай

08.08.2022

Я за кермом, можна сказати, був вперше. Але це зовсім не стало перешкодою у навчанні. Більше того, я ніразу не почув від інструктора жодного докора у свій бік, хоча бувало за що 🙂

Повне занурення у навчальний процес, ніяких перерв на перекури чи каву – всі заняття присвячуються тільки водінню, починаючи відрацьовуванням маневрів на майданчику, закінчуючи практикою на дорозі. Якщо щось незрозуміло, то розбирали приклади на папері або моделювали ситуації за допомогою іграшкових машинок. Все для того, щоб інформація засвоїлася по-максимуму і будь-які нюанси не лишилися без уваги.

За весь практичний курс ми змогли довести всі дії майже до автоматизму. І все це у невимушеній та дружній атмосфері. У процесі навіть встигли обговорити нюанси у підборі авто 🙂 Як резульат, внутрішній іспит з водіння складено з першого разу. Немає сумнівів, що так само буде і на зовнішньому. А головне, тепер я цілком впевнено почуваю себе на дорозі за кермом, за що я щиро вдячний саме Ярославу!

Serhii Semenko

Serhii Semenko

29.07.2022

Начання водінню розпочинав ще у січні з іншим інструктором. Після відновлення занять у травні потрапив до Ярослава.
Останніх 6 занять, що в мене залишилися після перерви в 4 місяці, вистачило, щоб добре підготуватися до складання іспиту.
Дуже зрозуміло і детально все пояснює. Робить правильні акценти і зауваження (зважаючи на реальні ситуації).
Рекомендую Ярослава, як чудову людину і спеціаліста!

Mark White

Mark White

25.07.2022

Велика подяка Ярославу.
На уроках панує спокійна комфортна атмосфера.
Він не відволікався на смартфон, а весь час пильно стежив за кожним моїм найменшим рухом\поглядом і коментував, що правильно робити, а що ні.
Має залізні нерви та терпіння при помилках. Все роз’яснить, якщо треба намалює, або покаже на дитячих іграшках, якщо не доходить повторить знову.
Завдяки його старанням внутрішній екзамен я здав з першого разу.
Можу впевнено написати про те, що рекомендую його як чудового автоінструктора!

V G

V G

24.07.2022

Хочу выразить огромную благодарность Ярославу ! Это отличный инструктор , человек и собеседник ☺️ Все мои уроки проходили в легкой и дружественной атмосфере. Благодаря всем знания которые он вложил в мою голову — я сдала внутренний экзамен с первого раза . Вся информация подавалась простыми понятными словами , а уроки пролетали незаметно , без страха и беспокойства , благодаря тому , что Ярослав сразу задавал непринуждённый , весёлый и легкий тон нашим урокам . Я уверена , что и следующий практический экзамен я сдам с первого раза, потому что у меня был такой классный инструктор , который обучил меня всем нюансам на дороге ! Спасибо ☺️

Даша Выжга

Даша Выжга

24.07.2022

Хочу подякувати Ярославу за здобуті практичні навички з водіння. Всі наші заняття проходили в легкій на невимушеній атмосфері. Інформації було багато, проте все одразу закріплювалося на практиці та таким чином легко запом’ятувовалося. Внутрішній іспит склав з першого разу. Тож хто хоче навчитись впевнено почувати себе на дорозі, відчувати авто та навчитись правильній їзді — вам до Ярослава.

Максим Смалько

Максим Смалько

13.07.2022

Для мене навчання в автошколі — це взагалі перший досвід керування авто. Я дуже хвилювалась перед першим практичним заняттям, проте інструктор Ярослав допоміг мені заспокоїтись та навчив не боятись дороги. Усі заняття проходили дуже легко, інструктор надавав багато корисної інформації, яка дійсно необхідна у подальшому водінні вже власної автівки. Дуже відкритий, позитивний та гарно пояснює. Хочу подякувати даному інструктору та можу сміливо рекомендувати для майбутніх учнів автошколи)

Елена Тимошенко

Елена Тимошенко

13.07.2022

Я почала навчання ще до війни, а коли повернулась, то мій інструктор вже не викладав у школі. Тож я продовжила навчання з Ярославом. Перерви у навчанні зовсім не було відчутно, бо ми почали з повторення. Ярослав допомагав мені справитись з хвилюванням, та звертав увагу на мій психологічний стан. Коли я відволікалась, чи навпаки сильно зосереджувалась він дуже весело повертав мене до реальності ( іноді це була голосна пісня). Мені дуже сподобались розбори та моделювання ситуацій на маленьких машинах, з поясненнями і демонстрацією. Тож якщо ви любите таке ), вам до Ярослава 😉 Навчання пролетіло дуже швидко, Ярослав багато говорив, і було зрозуміло та легко засвоїти матеріал, також терпляче повторював інформацію, коли я тупила 😉 Я здала внутрішній іспит з першої спроби. Дякую Ярослав за професійне навчання, за можливість їздити зі знанням своєї справи.

Ира Яременко

Ира Яременко

11.07.2022

Інструктором задоволений на всі 100 %.
Навчальний процес проходив в легкій та дружній атмосфері.
Починали навчання з основ будови автомобіля, аж до нюансів та частих проблем які можуть виникати під час руху по проїзній частині, перехрестях та інше.
Вміє передавати свій досвід та зрозуміло доносити інформацію, знаходить слабкі сторони учня й робить їх сильними).
Позитивний, добрий та відкритий. Рекомендую.

Vladyslav Trotsenko

Vladyslav Trotsenko

10.07.2022

Все инструктора