Яременко Анатолий Григорьевич

Яременко Анатолий Григорьевич

Будь честным и порядочным по отношению к себе и тебя будут окружать порядочные люди.

  • Филиал автошколы: Дарница
  • Марка авто: Hyundai Accent
  • Коробка передач: Автомат (АКПП)
  • Стаж работи: 23 года
Поставить оценку

Ваш адрес email не будет опубликован.

Отзывы

Дуже дякую за набутий досвід Анатолію! Талановитий викладач і професіонал своєї справи! Хороша людина і позитивна енергетика!
Багато написаних розгорнутих коментарів щодо роботи інструктора Анатолія — все щира правда! Дуже раджу!)

Анжеліка Чорнойван

Анжеліка Чорнойван

24.07.2022

Найкращий вчитель, якого я зустрічала (а довелось спробувати і інших). У нього неймовірна витримка, талант до викладання, талант психолога. Його позитивні сторони можу перераховувати вічно. Вчить не просто «сдати екзамен» — він вчить водити. Водити впевнено і безпечно.
Має унікальний скілл — навчить паркуватись будь-кого за один урок =)
Не кричить, навіть якщо тупиш. Дякую Вам, Анатолію, величезне за вашу роботу!
Якби можна було поставити ще вищу оцінку, поставила б не вагаючись. Теперь відправляю усіх знайомих виключно до нього!

Наталья

Наталья

21.07.2022

Найкращий вчитель, якого я знаю.
Хоч бери та знов записуйся на заняття, вже з правами та досвідом, бо емоції від занять дуже позитивні! 🙂
Ще й людина прекрасна!
Дуже рекомендую!

Ins1deMe

Ins1deMe

21.07.2022

Інструктор з величезним досвідом, єксперт своєї справи. Дуже грамотно надає матеріал, доступною мовою для учня, шукає різний підхід якщо бачить, що я не розумію, наводить різні приклади. Я вперше в житті сіла за кермо, страх був такий, що паморочилося в голові. Але Анатолій допоміг перебороти цей страх. Зараз смішно, згадуючи перше заняття — небо і земля, страху майже нема, про те є величезне бажання сісти за кермо і насолоджуватися водінням. Розяснює елементи до атомів, відпрацьовуємо маневри поки не впевниться, що все робиться правильно. Вибагливий, легкий у спілкуванні, заняття проходили завжди на позитиві. Величезне дякую моєму інструктору Анатолію, буду сумувати за уроками ))

Natalia Rabochaya

Natalia Rabochaya

11.07.2022

Дуже гарний викладач. Змушує вмикати голову, самостійно приймати рішення і при цьому щоб ви насолоджувались керуванням авто)) Пояснює на прикладах стільки скільки вам потрібно, як теорію, так і практику. Будете повторювати маневр поки повноцінно не зрозумієте як його робити. Не засуджує, не кричить, відноситься до учнів з повагою, легкий у спілкуванні і дуже просто домовитись по графіку занять. Готує не тільки до іспиту, а й до звичного водіння, щоб після отримання посвідчення ви спокійно сіли за кермо і поїхали. Бажаю успіхів в навчанні!

Ира Стригунова

Ира Стригунова

03.07.2022

У захваті від викладання Анатолія Григоровича. Майстер своєї справи та справжній вчитель. Тут були вже рогорнуті відповіді і вони відображають дійсніть 🙂 Щиро раджу та безмежно дякую!

Катерина Дрозд

Катерина Дрозд

02.07.2022

Щиро дякую, Анатолію Григоривичу за навчання, професіоналізм та терпіння. Кожне заняття сплановане так, що засвоються як теоретичні так і практичні знання та навики. Завдяки наставнику розумієш , що зникає страх та невпевненість, що ти вже бачиш дорогу та інших учасників дорожного руху, і тобі подобається бути за кермом. Дякую!!!

Лена Лимаренко

Лена Лимаренко

27.06.2022

Абсолютний професіонал у своїй справі. Уся практика засвоювалась із поясненням теорії та реальними, корисними прикладами. Усі незрозумілі для мене елементи повторювались стільки разів, скільки потрібно було для засвоєння. Анатолій навчав не просто їздити правильно за кермом, але і думати як водій. Надзвичайно позитивна людина та найкращий наставник!:)

Марія Рак

Марія Рак

26.06.2022

Безмежно вдячна своєму інструктору Анатолію за його допомогу! Тепер я впевнено відчуваю себе на дорозі, знаю як поводитись в будь-якій ситуації, що може трапитись як з машиною, так і з дорожньою обстановкою. Мені дуже пощастило з інструктором і я з впевненістю можу порадити Анатолія своїм рідним і друзям 😉 А головне — це чудова людина, з якою можна просто поспілкуватись і який зможе дати життєві поради для майбутнього водія! ДЯКУЮ!

Анжелика

Анжелика

26.06.2022

На перше заняття я відверто йшла зі страхом.
Але Анатолій Григорович був настільки спокійним, змістовно та структуровано все розказував, а також з почуттям гумору, що вже до кінця уроку я відчула задоволення та цікавість від навчання. На 3-му занятті зрозуміла, що мені дуже подобається бути за кермом! Сподіваюсь, що далі буде тільки краще!)

Марина Дмитренко

Марина Дмитренко

22.06.2022

Дуже дякую за професіональне навчання водінню. Анатолій Григорович дійсно професіонал своєї справи, який не просто вчить як керувати автомобілем а й як думати і аналізувати дорожню обстановку наперед!

Andriy Serega

Andriy Serega

22.06.2022

Мне повезло, что моим инструктором по вождению был Яременко Анатолий Григорьевич. Замечательный человек и настоящий знаток своего дела. Прекрасный преподаватель. Я, человек, который никогда не сидел за рулем, первый раз села за руль в автошколе. Огромное Спасибо Анатолию Григорьевичу за науку, за терпение, за чувство юмора, за тактичность. А главное, я получаю удовольствие от вождения. Спасибо Анатолий Григорьевич за замечательные уроки.
Ви Найкращий.
Дякую ВАМ.

Тамара Сокол

Тамара Сокол

14.02.2022

Відмінний автоінструктор — спокійний, врівноважений, ідеально все пояснює та навчає!

Аня Р.

Аня Р.

15.01.2022

Профи!

Владислав Сахабутдинов

Владислав Сахабутдинов

12.01.2022

Спасибо большое!

Sergey Zaika

Sergey Zaika

12.01.2022

Все инструктора