Загородный Владимир Сергеевич

Загородный Владимир Сергеевич

  • Филиал автошколы: м. Академгородок
  • Коробка передач: Механика (МКПП)
  • Марка авто: Hyundai Accent
  • Стаж работи: 12 лет
Поставить оценку

Ваш адрес email не будет опубликован.

Отзывы

Володимир — чудовий інструктор! Мені з ним було дуже легко й швидко знайти спільну мову і зосередитись на навчанні. Він гарно розповідав про ситуації на дорозі і завжди відповідав на мої запитання. Маючи зараз права і авто, я ще й досі інколи згадую його поради. Загалом я цілком задоволений отриманими навичками з водіння!

Дмитрий Рудюк

Дмитрий Рудюк

09.08.2022

Інструктор Загородній Володимир — знавець своєї справи! Чітко, конкретно та по суті! Дякую за терпіння, підтримку та віру у власні сили! Хороший співрозмовник! Щиро дякую, рекомендую!

Наталя Василівна

Наталя Василівна

01.08.2022

Володимир дуже класний інструктор! Все доступно та зрозуміло пояснює, звертає увагу на деталі і нюанси. Якщо десь «тупиш» спокійно відноситься та пояснить в чому була помилка. Заняття проходили чудово, невимушено та завжди вчасно. Також приємний та чудовий співрозмовник.
Впевнено рекомендую

Владислава

Владислава

26.07.2022

Дякую Володимиру за всі надані знання та навички водіння ,за всі поради які допомогли опанувати механіку !завжди чемний ,пунктуальний і терплячий )))
Інструктор-професіонал !

Катя Шутун

Катя Шутун

19.07.2022

Супер інструктор! Прийшла на перше заняття ніколи не сидівши за кермом, до то ж мала страх водіння. Страх пропав за кілька занять, натомість з’явилась впевненість і розуміння як керувати машиною. Володимир завжди спокійно і детально усе пояснював, ніколи не піднімав голос(!), а навпаки хвалив і заохочував. До того ж щоразу були нові та цікаві маршрути, щоб максимально проїхати різні перехрестя/кола/розв’язки.

Дякую Володимиру за заняття. Впевнено рекомендую як інструктора 👍

Вікторія Василенко

Вікторія Василенко

18.07.2022

Дуже вдячний Володимиру за уроки та поради, які допомогли опанувати навички водіння. Вміє гарно пояснювати та дуже спокійний під час занять. Рекомендую! Інструктор топчик!

Денис Василенко

Денис Василенко

18.07.2022

Навчалася водінню з нуля і дуже хвилювалася з приводу лояльності інструктора і якості занять. На щастя обрала Володимира і залишилася максимально задоволеною результатом наших занять)!
Він навчив мене керувати машиною, доглядати за її справністю і впевнено почувати себе за кермом. Його поради були завжди влучними, заняття проходили чітко у призначений час, а невимушена атмосфера, яка панувала на заняттях, сприяла кращому засвоєнню матеріалу.

Впевнено рекомендую)!

Visa Nagieva

Visa Nagieva

14.07.2022

Суперський Інструктор!
Цікавий-юмористичний підхід👍, пояснить так, що запам’ятаєш на все життя), а якщо потрібно , то і повторить 10 раз , а головне — спокійно😁
Одним словом Інструктор від Бога, а на додачу ще й гарний психолог та хороша людина😉
Дуже рада, що мала змогу навчатись саме у Володимира!!!

Наталя НІМАК

Наталя НІМАК

14.07.2022

Мабуть найкращий інструктор.👍 З ним я почувала себе впевнено за кермом, він завжди вміє підтримати, коректно вказати на помилку, терплячий і веселий. Хоча й молодий, але має гарний досвід. Комунікабельний та пунктуальний. Дуже вдячна за знання і практику Володимиру!

Asiya Stoyanovskaya

Asiya Stoyanovskaya

14.07.2022

Володимир чудовий інструктор, уважний, доброзичливий, спокійний, професіонал своєї справи. Допомогає порадами для різних ситуацій з якими матимемо справу під час уроку, на маршруті чи в реальному житті. Чудова подача теоретичного матеріалу та пояснення ситуацій. Завжди підтримує, приділяє увагу деталям маршруту чи елементам для практичного екзамену. Раджу його як чудового інструктора з яким швидко стаєш вправним та впевненим водієм.

Євгеній Дурадажі

Євгеній Дурадажі

14.07.2022

Хочу подякувати Володимиру за навчання! Чудовий інструктор, професіонал з великої літери. Доступно пояснює матеріал, безмежно терплячий) та спокійний. Завдяки йому освоїла «механіку» та здала екзамен з першого разу.

Юлія Шах

Юлія Шах

14.07.2022

Дуже вдячна за навчання, терпіння і спокій під час уроків! Саме завдяки цим якостям вчителя я змогла зберегти рівновагу під час своїх перших поїздок, які прийшлись на час блокадного Києва.

Що стосується уроків — завжди йшов на зустріч, відповідав на дзвінки, дуже виховано спілкувався!

Анна Муромцева

Анна Муромцева

14.07.2022

Владимир — отличный инструктор, настоящий профессионал своего дела (без преувеличений). Занятия проходят в спокойной обстановке. Много важной и полезной информации, при этом с интересной и грамотной подачей — очень легко усваивается и запоминается. Без капли сомнения готов рекомендовать Владимира всем, кто хочет стать хорошим и ответственным водителем!

Павел Давыденко

Павел Давыденко

13.07.2022

Я обучалась вождению у Владимира с «0». С первого занятия нашли общий язык, всё очень доступно и понятно обьяснялось, помог почувствовать себя за рулём уверенно и не бояться ездить по городу. Обучение прошло легко и с юмором)

Marina Truschenko

Marina Truschenko

13.07.2022

Вдячна за навчання і терпіння. Завжди з гарним настроєм. Йде на зустріч, якщо треба провести заняття ввечері або у вихідні.

Алина Чакова

Алина Чакова

13.07.2022

Гарний вчитель, добре пояснює, інструктор з гарним почуттям юмору. Після навчання з ним, можна здати екзамен з першого разу!

Karina Dorosh

Karina Dorosh

13.07.2022

Положительное впечатление об Инструкторе сложилось уже после первого телефонного звонка. Набрал, познакомился, очень обстоятельно уточнил все детали моей подготовки на тот момент, рассказал о планах на первое занятие, месте и времени встречи и включил меня в расписание занятий. Первое занятие и все последующие были очень познавательными и интересными. Мы не только ездили, парковались, разворачивались, учились не допускать ошибок, но и рисовали и разбирали разные дорожные ситуации на практических примерах с уроков.
К тому же необходимо отметить, что Инструктор очень лёгок в общении и действительно стремится научить каждого ученика. Огромное спасибо!

Little Frog Green

Little Frog Green

13.07.2022

Дуже крутий інструктор! Легкий у спілкуванні, все доступно пояснює, розповідає лайфхаки, страхує в потрібні моменти та ніколи не підвищує голос. З ним весело на заняттях, завдяки чому менше нервуєш за кермом. На 100% кваліфікований інструктор і хороша людина!

Оксана Думська

Оксана Думська

13.07.2022

Володимир був моїм автоінструктором на початку цьго року.
Володимир чудовий інструктор, це саме та людина з якою я міг розслабитись за кермом і бути з ним на ти.
В мене було з ним 12 занять на механіці і всі пройшли чудово, інколи звісно ж міг поагритись, але не критично, то на погоду ніяк не впливало)
Загалом здавав я на усенка і з першого разу здав теорію і практику.
Тому Володимира я раджу як чудового автоінструктора.

Artur Hetmanchuk

Artur Hetmanchuk

13.07.2022

прекрасний інструктор і дуже доброзичлива людина! спокійно, зрозуміло все пояснював:)

Sofie Davydova

Sofie Davydova

13.07.2022

Очень довольна обучением, под руководством Владимира!
С юмором, спокойно и познавательно проходили наши занятия.
Благодарю за классный опыт 😌

Yevheniia Kushmyruk

Yevheniia Kushmyruk

13.07.2022

Учился в филиале на Академгородке, инструктор был Завгородный Владимир, борт 012. Хочу поблагодарить автошколу Навигатор, особенно инструктора Владимира. Очень доходчиво всё объяснял, во всём помогал, интересно строит занятия, благодаря чему я успешно сдал экзамен.

Алексей Головня

Алексей Головня

13.07.2022

Вова отличный инструктор. Занималась с ним год назад, очень довольна! Никогда не думала, что справлюсь с механикой. Всегда все занятия проходили весело и легко. В обучении это самое главное, как по мне 🙂

Алина Прищепа

Алина Прищепа

13.07.2022

Дуже гарний вчитель.
Інформацію подає чітко і зрозуміло. До того ж не нудно)
Дуже рекомендую.

Lola Pokrasova

Lola Pokrasova

13.07.2022

Висококваліфікований та дуже спокійний інструктор, заняття проходили змістовно, а також весело. Завжди знає, що порадити та як доступно викласти матеріал. Пунктуальний, уважний та чемний і просто добра людина)))

Довгий Петро

Довгий Петро

13.07.2022

Все инструктора