Євгенія Пампуха

Відвідувала автошколу в філіалі на Позняках. Теоретичну частину викладала Оксана Вікторівна, обрала її за рекомендацією сестри, які кілька років тому відвідувала її заняття. Вона професіонал, пояснює все дуже зрозуміло, доступно, розповідає додатково історії, що допомагають запам’ятати матеріал. Із задоволенням сиділа 4 години підряд щонеділі. На кожному занятті проходили індивідуально тести, Оксана Вікторівна їх оцінювала, а потім розбирали помилки. На практичні заняття я також обрала сама інструктора за рекомендацією подруг. Vyacheslav Pichkurov викладає на механіці, машина Hyundai Аccent. Дуже хороший інструктор, зламав мій стереотип, що всі інструктори кричать. Завжди жартував, доступно пояснював мої помилки, був пунктуальним та вірив, що я зможу все здати. На два заняття він домовився взяти машину на автоматі, тому я тепер вмію керувати як механічною, так і автоматичною коробкою передач. Дуже вдячна за кожне заняття! Внутрішню теорію склала з першого разу, внутрішню практику з другого.

Прохання від усіх студентів автошколи до адміністрації: діліть якось на групи для здачі, бо за цілий день очікування під сонцем стаєш просто варений і не можеш зібратись в машині(( На зовнішні іспити всі документи збирає автошкола, всіх заводять в одне приміщення ледь не за ручку. Теорію я склала з першого разу також, практику з другого. Вдячна заступнику директора Андрію, який на всіх зовнішніх іспитах цілий день був з нами та все організовував (групи вайбер для комунікації, документи), завжди був на зв’язку та відповідав на усі питання.

Рекомендація для тих, хто тільки збирається йти в автошколу: починайте складати теорію щойно закінчаться лекції, бо потім може не вистачити занять (я докупала 3 заняття), оскільки це все дуже розтягується. Внутрішню практику можна складати раз на два тижні. На першу спробу зовнішнього практичного іспиту я записалась аж на 2 тижні вперед, а на другу спробу — на 3 тижні вперед. Можливо, така ситуація тільки з записом на вихідний день (можна складати в середу та суботу, в мене не виходило в будній день). Загалом дуже задоволена, буду рекомендувати всім знайомим! Дякую!