Дарья Резник

Проходила навчання в першому півріччі 2021. (м.Мінська) Обрала саме цю автошколу , оскільки зручне розташування , гарні рекомендації , і залишилась дуже задоволена своїм вибором . До занять в автошколі навиків водіння не мала взагалі . І чесно кажучи , хоч і було велике бажання навчитись водити , до початку практичних занять було трохи страшно і інколи прокрадались думки що я не зможу . Але вже на перших заняттях сумніви зникли. Інструктор Федір — інструктор від Бога. Я дуже рада що потрапила до нього на заняття . Всім буду рекомендувати . Більше б таких вчителів . Нові авто , приємно навчатись . Теорію почала проходити офлайн , але через пару занять перевелась на онлайн заняття, бо не зручно було з роботою . Матеріал викладається дуже чітко , так само проходить спілкування , можна задавати запитання , можна переглянути урок в запису . Як на мене, то онлайн, має більше плюсів . Однозначно рекомендую автошколу Навігатор . Дякую за навчання )