Georgiy Voloshyn

Навчався в цій школі. Через ковід проходив теорію дистанційно й важав що можливо якість буде нижчою, проте ні — все було дуже гарно. Дуже якісно й зрозуміло пояснюється теорія, всі ситуації розбираються й будь які питання отримують розширену відповідь з поясненнями й прикладами. Особливо гарно запам’ятався вірши про регулювальника — хоч й дурненький по формі, проте дуже допомагає на практиці)) З практичних занять частину проходив на механіці — інструктор Руслан дуже якісно та гарно пояснював як водити механіку й всі особливості, а також стійко й чемно переносив мої затупи й те як я напочатку (й пару раз потім)) глохнув на перехрестях). За що йому окрема подяка. Наступний й ударний викладач в мене був Олександр, на початку здавалось що прискіпується до усього), проте його пояснення й поради виринають при кожному маневрі, що дозволяє комфортно для себе й інших, й перш за все безпечно, водити авто! В кінці навчання я прям відчував ту суттєву різницю в практиці водіння. ( напочатку особливо лякали розвороти, але найстрашніше — все таки це дорога повз АТП))) Внутрішній екзамен по теорії й водіню, як по мені були набагато складніші ніж в сервісному центрі, проте важко в навчані легко в бою) Чи рекомендував би я школу друзям та знайомим? Звичайно так!)