Автошкола для жінок

Інструктори жінки та чоловіки
Максимально комфортні умови
Індивідуальний підхід
Вибір авто з МКПП або АКПП без доплати
Атошкола для женщин в Киеве
// Автоледі

Автошкола для жінок в Києві «Навігатор»

Автошкола для дівчат «Навігатор» запрошує прекрасну половину людства пройти курс навчання водінню автомобіля.

З кожним роком жінок, які керують автомобілем, стає дедалі більше. Незважаючи на це, у кожного чоловіка досі жінка за кермом викликає іронію. Часто цей стереотип не є справедливим. Щоб зруйнувати всі сумніви щодо того, що жінці важко справлятися з водінням та керуванням автомобіля, ми пропонуємо пройти курс «Автоледі».

Хто нас обирає?

Жінки, які прагнуть долучитись до справжніх автолюбителів та стати справжніми професіоналами з водіння авто.

Жінки, які бажають підкорювати не тільки чоловічі серця, а й автомобільні дороги та автомагістралі — це ті самі майбутні автоледі.

// Автошкола «Навігатор»

Інструктори Автоледі

Інструктори-жінки в автошколі «Навігатор» - це найкращі наставники та підтримка наших автоледі!
В автошколі для жінок «Навігатор» кожен інструктор не просто жінка, яка знає як керувати автомобілем, це водій — майстер своєї справи, справжній професіонал з великим досвідом водіння та навчання.
Жінка - автоінструктор у жіночій автошколі — це не тільки викладач, це фахівець та психолог, і певною мірою товариш, який не скривдить і не підвищить голос на абітурієнта.

В автошколі «Навігатор» викладають найкращі викладачі та автоінструктори з водіння, з якими ви можете познайомитись у розділі Інструктори

// Вартість навчання

Автошкола для жінок

До вашої уваги запропоновано 4 програми навчання, кожна з яких розрахована на певний рівень та навички водіння, та індивідуальне навчання.

Немає можливості приїхати на заняття в офіс автошколи?
Навчайтеся теорії ПДД дистанційно, в ОНЛАЙН Автошколі через ZOOM!

Курс «Автоледі»

Що ми можемо запропонувати

Автоледи Киев

Спеціальні курси для леді, підхід до навчання відрізняється від звичайного, оскільки жінка освоює водіння інакше, на відміну від чоловіка.

В «Автоледі» жінок навчати буде саме жінка, розуміючи всі тонкощі сприйняття цієї статі, яка навчить усіх тонкощів водіння та самоконтролю, які зазвичай чоловіки не помічають.

На сьогодні, для безпечного водіння автомобіля, жінці слід знати сучасну етику та психологію поведінки на дорогах, чому ми приділяємо максимально часу та уваги. Потрібно мати гарні навички для безпечного керування та знання різних дорожніх умов, вміти відповідно спокійно діяти.

У небезпечних ситуаціях правильно повернути та тримати управління. Водити автомобіль це велика відповідальність, і на жаль, сьогодні, на дорозі дуже багато жінок, які м’яко кажучи, погано водять авто.

Часто дівчата за кермом розпорошені, часто не дотримуються правил дорожнього руху та багато іншого. Але всі ці проблеми легко вирішуються, а наші інструктори завжди допоможуть!

Саме наша жіноча автошкола «Навігатор» підходить для навчання водіння дівчат, жінок. Ми ставимося до навчання дуже ретельно, враховуючи багатогранність жінки та психологічних факторів. Автошкола для жінок навчить кожну дівчину всім азам водіння. Ми завжди раді будемо Вас проконсультувати, у разі потреби.

Дівчата, які мають бажання навчитися водіння, ми з великою радістю чекаємо на Вас! Для того, щоб Ви не припускалися таких помилок, жіноча автошкола, пропонує спеціальне навчання для леді. Наші викладачі дуже просто та доступно пояснюватимуть всі правила, теорію та чудово покажуть все на практиці.

Ласкаво просимо в автошколу для жінок і дівчат «Навігатор»!

Чекаємо Вас в нашій автошколі “Навігатор”