Екстремальне керування | Курси екстремального водіння у Києві

Екстремальне керування | Курси екстремального водіння у Києві

25.11.2014

Навчання екстремальному водінню автомобіля в Автошколі «Навігатор»Курсы экстремального вождения Киев

Школа екстремального водіння «Навігатор» крім звичайних занять з водіння автомобіля, пропонує також навчитися екстремальному водінню:

  • підготовка, тобто базові контраварійна заняття, які дадуть учню необхідні знання та хорошу базу навичок, а також дозволить самостійно розвивати професіоналізм у водінні автомобіля;
  • завдяки школі екстремального водіння Ви знайдете справжню майстерність і віртуозність водіння. Наші заняття підготують Вас до правильної поведінки в аварійної ситуації, а також навчить діяти відповідно до ситуації – безпечно і віртуозно;
  • школа екстремального водіння в Києві “Навігатор” призначена підготувати водіїв до вірних дій в виникають небезпечних ситуаціях.

Екстремальне водіння не можна віднести до категорії екстремального виду спорту, як до таких але, як би там не було, це водіння передбачає водіння автомобіля з крайнім ріском.Не зовсім правильно називати участь в гоночних змаганнях з кільцевих гонок, ралі, змагання у формулі, і т . Д., екстремальним водінням. Це можна пояснити тим, що в спорті завжди виробляється і прикладається максимальна кількість людських зусиль. Весь цей праця спрямована на досягнення мети і він, безумовно пов’язаний з певним ризиком.Экстремальное вождение Позняки

Для чого необхідні навички екстремального – контраварійного водіння

Одна з ознак того, що за кермом сидить відмінний, умілий і кваліфікований водій, це те, що він завжди заздалегідь прогнозує аварійну ситуацію і майстерно уникає її. Але ж не все в людських силах і можливостях. За великим рахунком, кожен може опинитися в непростій небезпечної ситуації в будь-який момент. З нашим дорожнім рух, тим більше. Що б вийти з такої ситуації цілим і неушкодженим, або уникнути цю ситуацію, слід знайти майстерність водіння – екстремального водіння. Адже тільки індивідуальне вдосконалення водіння допоможе у важкій дорожньої ситуації видертися і забезпечити собі безпеку.

Багато людей припускають, що екстремальне водіння, невіддільне від молодецтва. Хоча слід розуміти, що навчання в школі екстремального водіння автомобіля – це набуття професіоналізму, вищого рівня водіння автомобілем.

У навчанні екстремального водіння, головне це дати і навчити технічним прийомам і елементам управління автомобілем в екстремальних умовах. Це може бути, наприклад, слизькі дороги, несприятливі погодні умови, раптова поломка автомобіля, збій в системах автомобіля, небезпечне, часом непередбачувана, поведінку інших водіїв дорожнього руху. Завдяки відпрацювання прийомів, які допоможуть впоратися з усіма цими зовнішніми умовами, що ускладнювали водіння, водій зможе майстерно справлятися з управлінням в будь-якій ситуації.

На жаль, багато хто не звертають уваги на школи екстремального водіння, не готують себе до цього водінню, не набирають той досвід, який допоможе завжди в дорожніх пригодах бути в безпеці. Але водії, які не удосконалили свої навички і не знаходячи нові, ризикують потрапити в аварійну ситуацію, тим самим не зменшують аварійність на дорогах.Курсы экстремального вождения Киев

Новітні методики навчання екстремального водіння

Автошкола екстремального водіння «Навігатор» покликана підготувати автолюбителів до успішного водіння, підготувати і навчити діяти правильно і впевнено в непростих крайніх ситуаціях. У школі екстремального водіння Києві навчають кращі, висококваліфіковані викладачі – інструктора. Головне в вашому успішному водінні якісна підготовка, і набуття навичок, які забезпечать Вам наші інструктори. Вони так само важливі, як і при звичайному навчання водінню автомобіля. На наших курсах розроблена спеціальна методика, завдяки якій учень знаходить відповідну підготовку, психологічну стійкість в непередбачуваних ситуаціях, блискучих навичок управління при заметах автомобіля і втрати стійкості на слизькій дорозі.

Контраварийное вождениеЗавдяки школі екстремального водіння, Ви отримаєте навички швидкісного пересування, ступеневої та переривчастого гальмування, фундаментального маневрування, завдяки яким. Ви зможете завжди здолати раптові небезпечні ситуації. Всі дорожні неприємності імітуються на автодромі, спеціально обладнаному майданчику, при не великих швидкостях з дотриманням техніки безпеки. Багаторазові повторення маневрів виробляє навчальний ефект. Кількість повторень прийомів може досягати безліч сотень і тисяч раз. Більша кількість прийомів будуть не звичайні для водія, це не прості маневри, які використовуються при щоденному спокійному водінні.

Отзывы Экстремальное вождение

Наприклад, прийом, коли потрібно управляти автомобіль за допомогою задник коліс, а не як зазвичай передніх, так звана «школа занесення». Завдяки змодельованої ситуації, тренувань її проходження та уникнення небезпеки в таких умовах, Ви навчитеся відновлювати втрачене управління, при різкому повороті або знесення коліс.

Завдяки всім прийомам, які Ви знайдете при навчанні в школі екстремального водіння “Навігатор”, Ви можете бути впевнені у Вашій безпеки при їзді по жвавих дорогах мегаполісу, а так же відчуєте впевненість у Вашому високому професіоналізмі водіння автомобілем! Всю детальну інформацію, щодо навчання екстремального водіння, Ви можете дізнатися зателефонувавши нам або відвідавши нашу школу в Києві на Позняках.