Інструкція про прийом іспитів до ДАІ (4 частина)

Інструкція про прийом іспитів до ДАІ (4 частина)

04.02.2014

IV. Порядок обліку та зберігання бланків документів, що видаються водіям, та інших матеріалів

4.1. Облік надходження та витрачання до РЕП ДАІ бланків водійських посвідчень, тимчасових талонів ведеться у книзі обліку надходження та витрачання бланків суворого обліку (додаток 13).

4.2. Облік списків навчальних груп ведеться РЕП ДАІ у журналі обліку списків навчальних груп з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв (додаток 14).

4.3. Бланки посвідчень водія та тимчасові талони зберігаються як документи суворої звітності.

4.4. Зіпсовані бланки посвідчень водія та тимчасові талони, посвідчення водія та тимчасові талони, вилучені у осіб, яким заборонено керувати транспортними засобами за висновком медичної комісії, посвідчення водія, які видані дублікати, а також посвідчення водія, для повернення яких власники протягом трьох років після закінчення строку позбавлення їх права керування транспортними засобами не звернулися до РЕП ДАІ, знищуються під час проведення чергової ревізії РЕП ДАІ у спосіб, що виключає їх повторне використання. При цьому серії та номери бланків вирізуються та вклеюються в акти про знищення списаних бланків Державтоінспекції (додаток 15). Вказаний акт формується на підставі щомісячних актів списання зіпсованих бланків Державтоінспекції (додаток 16).

4.5. Матеріали, що стали підставою для видачі та обміну посвідчень водія (заяви, посвідчення водія, тимчасові талони, квитанції про сплату за спецпродукцію та послуги тощо), зшиваються в окремі справи та зберігаються в установленому порядку три роки. Термін зберігання списків навчальних груп, протоколів екзаменаційних комісій, книг видачі тимчасових талонів, книг обліку та видачі посвідчень водія осіб, позбавлених права керування транспортними засобами, – 10 років, книги видачі посвідчень водія – 50 років після їх закінчення. Протоколи, списки навчальних груп та книги зберігаються у РЕП ДАІ. Посвідчення водія, що підшиваються до матеріалів, що стали підставою для їхнього обміну, гаситься штампом «Анульовано».

4.6. Книги обліку та видачі посвідчень водія, тимчасових талонів, а також справи з матеріалами, які стали підставою для видачі та обміну посвідчень водіїв, тимчасових талонів та інших документів, ет'' пов’язані з екзаменаційною діяльністю, нумеруються, зшиваються та скріплюються печаткою РЕП ДАІ. Вони повинні мати номер за номенклатурою справ канцелярії управління, відділу Державтоінспекції головних управлінь, управлінь МВС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Начальник департаменту Державтоінспекції МВС

генерал-майор міліції

С.Г.Коломієць


Предыдущая 1 2 3 | 4                                                                                                                                         Автошкола “Навігатор” – перейти на главную