Яременко Анатолій Григорович

Яременко Анатолій Григорович

Будь чесним і порядним щодо себе і тебе оточуватимуть порядні люди.

  • Філія автошколи: Дарниця
  • Марка авто: Hyundai Accent
  • Коробка передач: Автомат (АКПП)
  • Стаж роботи: 23 роки
Поставити оцінку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відгуки

Абсолютний професіонал у своїй справі. Уся практика засвоювалась із поясненням теорії та реальними, корисними прикладами. Усі незрозумілі для мене елементи повторювались стільки разів, скільки потрібно було для засвоєння. Анатолій навчав не просто їздити правильно за кермом, але і думати як водій. Надзвичайно позитивна людина та найкращий наставник!:)

Марія Рак

Марія Рак

26.06.2022

Безмежно вдячна своєму інструктору Анатолію за його допомогу! Тепер я впевнено відчуваю себе на дорозі, знаю як поводитись в будь-якій ситуації, що може трапитись як з машиною, так і з дорожньою обстановкою. Мені дуже пощастило з інструктором і я з впевненістю можу порадити Анатолія своїм рідним і друзям 😉 А головне – це чудова людина, з якою можна просто поспілкуватись і який зможе дати життєві поради для майбутнього водія! ДЯКУЮ!

Анжелика

Анжелика

26.06.2022

На перше заняття я відверто йшла зі страхом.
Але Анатолій Григорович був настільки спокійним, змістовно та структуровано все розказував, а також з почуттям гумору, що вже до кінця уроку я відчула задоволення та цікавість від навчання. На 3-му занятті зрозуміла, що мені дуже подобається бути за кермом! Сподіваюсь, що далі буде тільки краще!)

Марина Дмитренко

Марина Дмитренко

22.06.2022

Дуже дякую за професіональне навчання водінню. Анатолій Григорович дійсно професіонал своєї справи, який не просто вчить як керувати автомобілем а й як думати і аналізувати дорожню обстановку наперед!

Andriy Serega

Andriy Serega

22.06.2022

Мне повезло, что моим инструктором по вождению был Яременко Анатолий Григорьевич. Замечательный человек и настоящий знаток своего дела. Прекрасный преподаватель. Я, человек, который никогда не сидел за рулем, первый раз села за руль в автошколе. Огромное Спасибо Анатолию Григорьевичу за науку, за терпение, за чувство юмора, за тактичность. А главное, я получаю удовольствие от вождения. Спасибо Анатолий Григорьевич за замечательные уроки.
Ви Найкращий.
Дякую ВАМ.

Тамара Сокол

Тамара Сокол

14.02.2022

Відмінний автоінструктор – спокійний, врівноважений, ідеально все пояснює та навчає!

Аня Р.

Аня Р.

15.01.2022

Профи!

Владислав Сахабутдинов

Владислав Сахабутдинов

12.01.2022

Спасибо большое!

Sergey Zaika

Sergey Zaika

12.01.2022

Всі інструктори