Як перемогти страх водіння?

Як перемогти страх водіння?

19.01.2022

Скільки разів ви чули від знайомих: “От права є, а сісти за кермо боюся!”?

А скільки ще таких, хто навіть не думає про керування автомобілем через страх водіння?

Але виявляється страх водіння – це нормальний та закономірний стан. У кожної людини свій страх. В одного жах викликає проїзд перехресть, для іншого перестроювання з однієї смуги в іншу, а для когось пішоходи, інші автомобілі та паркування. І такий список можна продовжувати до безкінечності.

Але як же позбутися цих страхів? Так от, як би це парадоксально не звучало, але найкращий метод боротьби зі страхом водіння – саме керування!

Насамперед треба розібратися, що саме викликає жах. Наприклад, якщо ви боїтеся перехресть, то причина цього страху, швидше за все, через нерозуміння, як їх проїжджати. Якщо ви боїтеся парковок, то швидше за все тому, що не вмієте відчувати габарити автомобіля та правильно орієнтуватися у просторі навколо вашого авто. Тому потрібно знайти своє слабке місце та досконало вивчити.

Кращий спосіб, звичайно ж, звернутися до фахівця з водіння, щоб відпрацювати навички, яких вам не вистачає.

А в нашій автошколі в інструкторів за плечима багатий досвід та цілий багаж знань, якими вони із задоволенням діляться з вами! Адже найголовніше – знати як і над чим працювати, а страх йтиме з кожним новим кілометром, який ви проїдете разом із нами!

Для запису в автошколу «Навігатор», зателефонуйте нам або заповніть форму запису:

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92
+38 (095) 489-92-92

Записатися в автошколу