Як отримати права без автошколи?

Як отримати права без автошколи?

30.10.2021

Чому потрібно йти до автошколи та чи можна отримати права без автошколи?

Отже, ви твердо вирішили освоїти водіння автомобіля й отримати права категорії “В”. Тоді вам обов’язково потрібно пройти курси водіння в автошколі. Чому?

▪ По-перше, тому, що відповідно до Постанови Кабміну України No 340 від 08.05.1993р до здачі іспитів на права екстерном, без навчання в автошколі, допускаються лише ті особи, які з вагомих причин не можуть відвідувати заняття в автошколі.
Наскільки ці причини вагомі, вирішує начальник РСЦ України. Ви впевнені, що зможете його переконати?

▪ По-друге, на заняттях з теорії в автошколі, ви отримаєте всі необхідні знання, як для успішної здачі іспитів в РСЦ, так і для впевненого водіння авто. Прочитання підручників та вивчення ПДР самостійно не дадуть стільки знань та досвіду.
Ви дізнаєтеся пристрій автомобіля і не впаде в ступор, якщо після чергової заправки раптом почуєте сторонній стукіт в двигуні. Ви відразу зрозумієте, що це застукали клапана через те, що на АЗС вам залили неякісний бензин.

▪ По-третє, хто б не взявся на ваше навчання водінню, тільки з досвідченим інструктором, ви будете почувати себе впевнено на дорозі. Маючи додаткові педалі управління інструктор може контролювати всі ваші дії, таким чином ви можете позбутися страху потрапити в аварію або зробити щось не так.
Ви навчитеся паркуватися в обмежених умовах, рушати з місця на підйомах, здавати заднім ходом навіть в темряві та багатьом іншим тонкощам водіння.

▪ По-четверте, після закінчення навчання, кожен учень складає внутрішній іспит з теорії та практиці.
Якщо ви регулярно відвідували заняття і засвоїли все, чого вас вчили викладачі та інструктори, здача іспитів в ТСЦ не буде для вас кошмаром, ви успішно складете іспити й отримаєте права самостійно!

Якщо наші доводи змогли вас переконати, ласкаво просимо в автошколу «Навігатор» в Києві.

✓ У нас працюють професіонали
✓ Всі наші автомобілі нові та сучасні
✓ Набір в групи щотижня
6 офісів в Києві на правому і лівому березі
ОНЛАЙН вивчення теорії
Ціна навчання на АКПП і МКПП єдина, без доплат
4 програми навчання: з нуля до відновлення навичок водіння
✓ Не залежно від обраної програми, у вартість ВСЕ включено
✓ Мінімальна програма навчання = 9999 грн

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92
+38 (095) 489-92-92

Записатися в автошколу