Як здати на права водія в 16 років

Як здати на права водія в 16 років

01.11.2021

Посвідчення водія в 16? Чи це можливо?

Згадаймо правила дорожнього руху, а саме розділ, який відповідає за навчання практичному управлінню.

Тому п. 24.2 Особам, які навчаються водінню автомобіля, має бути більше 16 років. Такі особи повинні мати при собі документ, що засвідчує їх вік.

Однак є ще один розділ ПДР, що регламентує видачу посвідчення водія.
А саме п. 2.13 Право керування транспортним засобом категорії “В” надається лише з 18-річного віку.

А тепер розберемося із цими цифрами.

Отже, самостійно водити автомобіль, скласти іспити в Сервісному Центрі МВС і отримати посвідчення водія ви можете тільки при досягненні повноліття, але оскільки навчання дозволено з 16-річного віку, записатися в автошколу можна прямо зараз!

У такому разі ви проходите повний курс навчання, сумлінно відвідуєте лекції, вивчаєте правила дорожнього руху, відточуєте навички водіння зі своїм інструктором та складаєте внутрішні іспити в автошколі. При досягненні 18-річного віку ми запросимо учня на іспити до Сервісного Центру МВС, і за успішного їх складання – ви нарешті зможете отримати бажане посвідчення водія!

Але, маючи величезний досвід за плечима, ми все ж таки рекомендували б звертатися до автошколи в 17 або навіть у 17 з половиною років! У такому випадку Вам не доведеться довго чекати іспитів, отримані знання та навички не встигнуть забути і ви не будете спокушені порушувати закон, і сідати за кермо без посвідчення водія!

Бажаєте отримати права категорії “В” самостійно?
Запишіться до Автошколи «Навігатор»

(096) 489-92-92
(073) 489-92-92
(095) 489-92-92

Записатися

+