Як здати на права водія в 16 років

Як здати на права водія в 16 років

01.11.2021

Посвідчення водія в 16? Чи це можливо?

Згадаймо правила дорожнього руху, а саме розділ, який відповідає за навчання практичному керуванню.

Тож п. 24.2 Особам, котрі навчаються водінню автомобіля, має бути більш як 16 років. Такі особи мають мати при собі документ, що засвідчує їхній вік. Проте є ще один розділ ПДР, що регламентує видачу водійського посвідчення, а саме

п. 2.13 Право керування транспортним засобом категорії “В” може бути надано з 18-річного віку

А тепер розберемося із цими цифрами.

Отже, самостійно водити автомобіль, скласти іспити в Сервісному Центрі МВС та отримати посвідчення водія ви можете лише при досягненні повноліття, але оскільки навчання дозволено з 16 літнього віку, записатися до автошколи можна прямо зараз!

В такому випадку ви проходите повний курс навчання, сумлінно відвідуєте лекції, вивчаєте правила дорожнього руху, відточуєте навички водіння зі своїм інструктором і складаєте внутрішні іспити в автошколі. При досягненні 18-річного віку ми запросимо учня на іспити в Сервісний Центр МВС, та при успішному їх складанні – ви нарешті зможете отримати омріяне посвідчення водія!

Але, маючи величезний досвід за плечима, ми все ж таки рекомендували б звертатися до автошколи в 17 або навіть у 17 з половиною років! У такому випадку Вам не доведеться довго чекати іспитів, отримані знання та навички не встигнуть забутися і ви не матимете спокуси порушувати закон, і сідати за кермо без посвідчення водія!

Бажаєте отримати права категорії “В” самостійно?
Запишіться до Автошколи «Навігатор»

(096) 489-92-92
(073) 489-92-92
(095) 489-92-92

Записатися