Що таке медкомісія водія та навіщо вона потрібна?

Що таке медкомісія водія та навіщо вона потрібна?

31.10.2021

Отримання медичної довідки водія (форми 083/о) – один із головних етапів на шляху до отримання посвідчення водія. Лише за наявності довідки, щодо придатності до керування транспортним засобом, автошкола може зареєструвати абітурієнта на навчання та внести його дані до бази Сервісного Центру МВС.

Без медичної довідки водія учень не може проходити навчання в автошколі та не буде допущений до іспитів у Сервісному Центрі МВС.

Де роблять мед.довідку на права?

  1. Ви можете пройти медогляд в одному з медичних центрів Києва, які мають ліцензію на видачу відповідних довідок, але пам’ятайте, щоб не затягувати термін вашого навчання, – принести довідку водія до автошколи ви маєте не пізніше третього тижня навчання.
  2. Щоб процес навчання був ще комфортнішим для Вас – ми пропонуємо скористатися послугою «Виїзний медогляд» у нашій автошколі.

Як отримати медичну довідку водія?

Ми вже не перший рік співпрацюємо з медичним центром Медстрахсервіс та робимо виїзну медкомісію для наших учнів безпосередньо до класу, на філії в якій Ви навчаєтесь.
Це суттєво економить Ваш час та гроші, адже:
– не потрібно витрачати час на пошук необхідного центру;
– не потрібно нікуди їхати;
– медогляд займає лише 30 хвилин вашого часу.

Документи для проходження медогляду в автошколі:

1. 2 фото 3,5*4,5 см
2. Медична довідка із зазначеною групою крові
3. Військовий квиток або приписне свідоцтво (для чоловіків)
4. Якщо у вас проблеми із зором, взяти з собою окуляри або контактні лінзи

Термін дії довідки – 2 роки

Відповідно, якщо ви отримали довідку під час навчання в автошколі, то при заміні посвідчення водія необхідно перевірити термін придатності медкомісії та у разі закінчення терміну дії знадобиться повторне проходження комісії самостійно.

Зверніть увагу, що за наявності серйозних протипоказань особа може бути не допущена до керування відповідними транспортними засобами і в цьому випадку знадобиться спеціалізована мед. комісія, яка прийматиме остаточне рішення, або спеціалізована автошкола для людей з інвалідністю.

Бажаєте отримати більше інформації? Телефонуйте:

(096) 489-92-92
(073) 489-92-92
(095) 489-92-92

Бажаєте записатися в автошколу, заповніть форму:

Записатися