Механіка або автомат?

Механіка або автомат?

07.12.2021

Механіка або автомат: що вибрати для навчання?

По-перше: з 22 грудня у ваших правах буде позначка «78», що означає – водій має право керування транспортним засобом з АКПП, за умови, що ви навчалися та складали іспит на авто із АКПП (згідно зі змінами від Кабміну, які було впроваджено 22 вересня щодо процесу отримання посвідчення водія).

По-друге: В автошколі «Навігатор» єдина ціна на навчання водіння автомобіля з АКПП та МКПП, жодних доплат, вибирайте, що вам більше подобається.

Але який автомобіль краще вибрати: АКПП чи МКПП?

Якщо порівнювати, на чому краще вчитися, однозначної відповіді ви не отримаєте.

Водіння на автоматі має ряд переваг:

  1. учень може приділити більше уваги обстановці на дорозі, не замислюючись про включення зчеплення та яку передачу потрібно обрати;
  2. ймовірність створення аварійної ситуації на перехрестях та світлофорах набагато нижча, адже авто не затихне через те, що учень необережно відпустив зчеплення;
  3. водіння на автоматі дозволяє учневі зосередиться виключно на керуванні, тому що його не відволікають педалі, селектор та обороти двигуна.

Але, порівняно з МКПП, у АКПП є свої мінуси:

  1. учень не відчуває автомобіль настільки гостро всі процеси, що вводять авто в рух;
  2. учень перестає контролювати обороти роботи двигуна;
  3. навчаючись на автоматі, не дізнаєшся специфіку перемикання передач та роль зчеплення.

Так, механіка важча, але ви навчитеся не просто керувати авто, а навчитеся його чути! Ви розумітимете, коли і чому перемикати передачу, отримаєте ширший досвід та навички управління!

Механіка або автомат – вирішувати вам

Запишіться в автошколу «Навігатор» та отримайте права категорії В самостійно, а вибрати АКПП чи МКПП ви зможете на наших заняттях. Телефонуйте:

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92
+38 (095) 489-92-92

Записатися в автошколу