Категорія “А” водіння мотоцикла

Категорія “А” водіння мотоцикла

25.11.2013

Навчання водінню мотоцикла у Києві!

Вождение мотоцикла

На сьогоднішній день мотоцикл все частіше зустрічається на нашому шляху. Мотоцикли стали дуже популярними, адже це модно, престижно та сучасно.

А в період локдауна просто незамінна річ!

Все більше з’являються потужні та швидкі апарати пересування. Мотоцикли хороші тим, що дають більше свободи пересування, але також вимагає від господаря пильність, уважність, а також відмінні навички водіння.

Мотошкола «Навігатор» пропонує пройти курси з водіння мотоцикла, які так необхідні сучасному водієві для безпечного пересування та отримати права категорії «А» водіння мотоцикла.

На дорогах Києва мотоцикліст, безумовно, має вміти на рівні професіоналізму керувати мотоциклом. Мотоцикл вимагає від господаря особливого поводження. Мотошкола «Навігатор» дасть якісні знання, відповідно навчить. Для нашої автошколи найвище навчання безпеки. Навчання водіння мотоцикла вимагає ретельної уваги до абітурієнта та індивідуального підходу, тобто забезпечити максимальну якість освіти.

Мотошкола «Навігатор» пропонує Вам різноманітні програми навчання управління мотоцикла.

Ми починаємо вчити абітурієнта з нульового рівня і закінчуємо по-справжньому безпечним водінням по місту. Особливе місце ми віддаємо підготовці до іспиту у ДАІ. Можливо пройти повний курс категорії «А» водіння мотоцикла і отримати фундаментальні та якісні знання у всіх областях, що стосуються мотоцикла.

Також можна навчитися лише практичному водінню мотоцикла. Повний курс Ви отримаєте разом з теорією та всіма тонкощами водіння, які відповідають програмі навчання, затвердженій Міністерством освіти. Іспит у ДАІ складають організовано колективом на тих же мотоциклах, які абітурієнти вчилися водити.
На заняттях з водіння мотоцикла викладачі грамотно покажуть Вам як користуватись та керувати атрибутами мотоцикла. Також навчать як правильно справлятися з керуванням в нестандартних ситуаціях, як уникнути аварії і як водити мотоцикл в умовах мегаполісу. У Мотошколі «Навігатор», Ви отримаєте знання, завдяки яким зможете швидко, якісно та без будь-яких проблем обслуговувати Ваш мотоцикл.

  • Вартість навчання керування та водіння мотоцикла формується індивідуально, залежно від початкових навичок.
    Тривалість навчання від 2 тижнів до 1,5 місяців
  • Водити мотоцикл навчають на якісних, добрих мотоциклах.
  • Курси з навчання водінню мотоцикла, теоретичні заняття проводять у всіх філіях автошколи «Навігатор» відповідно до графіка автошколи.
  • Водіння мотоцикла здійснюється у будні з 10.00 до 22.00, а також у вихідні дні з 10.00
  • Одне заняття навчання водіння мотоциклом проводять протягом 1 години (60 хвилин), за бажанням можна займатися по 2-3 години.
  • Практика з керування та водіння проходить на спеціальному, обладнаному майданчику, який знаходиться на території близької нашої автошколи.

Якщо Ви хочете навчитися, водити мотоцикл лише для задоволення, відчуття швидкості або хочете використовувати мотоцикл, як апарат для пересування, Вам однозначно слід навчитися водити безпечно і точно керувати мотоцикл правильно.
Якщо Ви дотримуєтеся основних правил дорожнього руху та керування мотоциклом, ризик аварії набагато знижується. Здобувши знання, Ви набагато безпечніше почуватиметеся, а ваш залізний кінь чудово їздитиме. Дотримуйтесь правил безпеки, які включають відповідний одяг та обов’язково шолом.

Права категорії «А»

Отримавши права категорії «А», Ви, в першу чергу, зможете бути рухомим і незалежним, а також не відчувати страх при керуванні автомобілем. Права цієї категорії дають можливість легко управлятися з мотоциклом, чудово водити його та отримувати задоволення від поїздки.

На сьогоднішній день, в мегаполісі або просто в місті мотоцикл буває набагато зручнішим і функціональнішим за будь-яке інше авто. Мотоцикл дає можливість красиво маневрувати та уникати багатьох дорожніх пробок, легко об’їжджати інших учасників дорожнього руху. Ви зможете проїжджати там, де точно не проїде найменший легковик.

Крім цього, Ви набагато менше витрачатимете на паливо, а значить мотоцикл набагато економічніший, а іноді й краще за будь-яку машину.