Про що вам не розкажуть у інших автошколах

Про що вам не розкажуть у інших автошколах

16.02.2022

Вибираючи автошколу, кожен другий керується вибором “щоб було дешевше” – ось така сумна статистика. А після навчання учень – новий водій стикається з низкою проблем, яких можна було уникнути при правильному виборі автошколи або програми навчання.

Одна з проблем – це купівля складання іспитів чи водійських прав, т.к. учень не зміг самостійно скласти іспити з водіння у СЦ.

Друга проблема – невпевненість в керуванні автомобілем, а все тому, що учень отримав недостатньо знань, обравши невідповідну для нього програму навчання.

Третя проблема – нестача навичок водіння! І це найпоширеніша проблема, дуже багато хто, закінчуючи навчання в автошколі, не вміє паркуватися задом, в’їжджати в гараж і розвертатися в обмеженому місці та ін.

То як можна було всього цього уникнути? Що було втрачено під час запису і про що вам не розповіли в інших автошколах?

По-перше: При записі в автошколу потрібно отримувати якомога більше інформації про курс навчання, щоб розуміти, що ви купуєте і що отримаєте в результаті.
По-друге: Як ви, мабуть, уже зрозуміли, не можна заощаджувати на навчанні!

Вибираючи нижчу ціну навчання, ви не просто економите гроші, ви втрачаєте кількість занять з водіння, а з ними і не отримуєте необхідних навичок водіння.

Наприклад, за мінімальної програми навчання, на практичні заняття з водіння виділяється 20 годин, це всього 10 уроків водіння!
А вам за цей час потрібно навчитися стартувати, перемикати передачі, рухатися смугами, перебудовуватися, освоїти проїзд перехрестями з керованим і некерованим рухом, паркування задом, паралельне паркування, розвороти та багато іншого.

Ви тепер розумієте, що просто не встигнете все це засвоїти за 10 уроків?
А значить вам доведеться або купувати додаткові уроки, або купувати складання іспитів.

Більшість автошкіл приваблюють низькою ціною, не розповідаючи всіх подробиць. Пройшовши курс навчання та не отримавши необхідні знання та навички, учневі доводиться купувати додаткові уроки водіння, а це додаткові витрати, що здорожує початкову вартість навчання.

Неправильно підібрана програма навчання та економія приведуть до ще більших витрат! У результаті ви витратите набагато більше і не отримаєте необхідних знань, так само як не отримаєте права самостійно, а значить закінчите автошколу недоучкою, а потім боятиметеся водити автомобіль.

  • В автошколі “Навігатор” 4 програми навчання, кожна розрахована на певні навички керування, виходячи з яких учень обирає свою програму навчання.
  • Не залучаємо низькими цінами, т.к. насамперед цінуємо ваші знання, отримані на наших курсах водіння.
  • Ми не продаємо складання іспитів у СЦ, а тому буде вас навчати на найвищому рівні, хочете в цьому чи ні!)))
    Не склавши внутрішні іспити в автошколі, наші учні не допускаються до складання іспитів у СЦ.

Бажаєте не просто закінчити курси водіння та купити права, а стати впевненим водієм, отримавши права водія категорії “В” самостійно? Записуйтесь в автошколу “Навігатор”:

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92
+38 (095) 489-92-92

Записатися в автошколу