Про нас - Автошкола «Навігатор»

Ліцензована автошкола
Входить до ТОП-3 кращих автошкіл Києва
Автопарк із 57 сучасних авто
Атестовані інструктори
// Трохи фактів

Автошкола «Навігатор» 18 років на ринку – це багато чи мало?

Рівно вісімнадцять років тому на ринок автошкіл прийшла «Навігатор» — молода команда амбітних, сповнених бажання та прагнення людей.

З 2004 року до моменту написання цього тексту ми випустили у світ понад 39000 водіїв і дуже цим пишаємося.

Занять з теорії 40%
Практичних занять 60%
Отримання прав з 1 разу 87%
Автошкола Навігатор про нас
// Наші досягнення

Ми пишаємось нашими досягненнями

За 18 років роботи Автошкола "Навігатор" накопичила для Вас величезну матеріально-технічну базу.

Колосальна праця та терпіння, індивідуальний підхід до клієнта, професіоналізм кожного співробітника, постійне самовдосконалення — ось що є основою роботи Автошколи «Навігатор».

«Якість» для нас – не порожнє слово! 😉

Особливо хотілося б наголосити на програмі автошколи «Авто Леді». У суспільстві існує думка, що слабкій статі керування автомобілем дається важко, і що милі пані багато в чому поступаються водіям-чоловікам. Але нам достеменно відомо, що ця думка помилкова! Усі, без винятку, випускниці нашої автошколи керують автомобілем нарівні з чоловіками.

Наші викладачі як за правил дорожнього руху, так і інструктори практичного навчання беруть безпосередню участь у написанні навчальних програм для автошкіл. Вони також є авторами власних виданих методичних матеріалів у сфері навчання автошкіл.

Серед наших випускників – майстри спорту з автокросу, учасники авторалі та дрифт – змагань.

Співробітники Автошколи «Навігатор» допускаються до роботи лише після обов’язкових медичних обстежень. З колективом проводяться регулярні тестування на стійкість до стресів, комунікабельність, перевіряється психоемоційна відповідність кожного працівника автошколи.

Всі інструктори нашої автошколи  пройшли багатоступеневий профвідбір та довели своїми знаннями та вмінням, що вони по праву можуть називатися Кращими інструкторами України.

Своїй роботі ми віддаємо всі сили, вміння та знання. Тому доказом є Відгуки наших випускників на сайті та відгуки в нашій групі Фейсбук. Думки досвідчених автомобілістів, результатами та досягненнями яких ми дуже пишаємось!

Саме тому навчання в Автошколі «Навігатор» відповідає найвищим Європейським стандартам, адже недарма девіз нашої автошколи — Професійно! Індивідуально! Якісно!

// Автошкола «Навігатор»

Наші пропозиції

Категорія «В»

Категорія «В»

Навчання водінню легкового автомобіля

АвтоЛЕДІ

АвтоЛЕДІ

Курс водіння автомобіля для жінок

Згадати все

Згадати все

Відновлення навичок керування за наявності прав

Більше уроків

Більше уроків

Додаткові уроки водіння автомобіля