Про нас - Автошкола «Навігатор»

17 років – це багато чи мало?

Об Автошколе Навигатор

Рівно шістнадцять років тому на ринок автошкіл прийшов «Навігатор» - молода команда амбітних, повних бажання і завзяття людей.

З 2004 року до моменту написання цього тексту, ми випустили в світ понад 37000 водіїв і дуже цим пишаємося.

За 16 років роботи Автошкола «Навігатор» накопичила для Вас величезну матеріально-технічну базу.

Наші викладачі, як за правилами дорожнього руху, так і майстри практичного навчання (інструктори), беруть безпосередню участь у написанні навчальних програм для автошкіл. Вони так само є авторами власних виданих методичних матеріалів в області навчання автошкіл.

Серед наших випускників - майстри спорту з автокросу, учасники авторалі і дрифт - змагань

Співробітники Автошколи «Навігатор» допускаються до роботи тільки після проходження обов'язкових медичних обстежень. З колективом проводяться регулярні тестування на стійкість до стресів, комунікабельність, перевіряється психоемоційний відповідність кожного працівника автошколи.

Всі інструктора нашої автошколи пройшли багатоступінчастий профвідбір і довели своїми знаннями і умінням, що вони по праву можуть називатися Кращими інструкторами України.

Автошкола «Навігатор» може запропонувати вам кілька програм навчання:
- Автоледі
- Водіння автомобіля кат. «В»
- Водіння мотоцикла кат. «А»
- Відновлення навичок водіння
- Екстремальне і контраварійне водіння

Особливо хотілося б підкреслити програму автошколи «Авто Леді». У суспільстві побутує думка, що слабкій статі водіння автомобіля дається важко, і що милі дами багато в чому поступаються водіям-чоловікам. Але нам точно відомо, що ця думка помилкова! Всі, без винятку, випускниці нашої автошколи керують автомобілем нарівні з чоловіками.

Колосальна праця і терпіння, індивідуальний підхід до клієнта, професіоналізм кожного співробітника, постійне самовдосконалення - ось що лежить в основі роботи Автошколи «Навігатор».

«Якість» - для нас - не порожнє слово!

Цій роботі ми віддаємо всі свої сили, вміння і знання. Тому доказом є Відгуки наших випускників на сайті та відгуки в нашій групі Фейсбук. Думки опитаних автомобілістів, результатами і досягненнями яких ми дуже пишаємося!

Саме тому навчання в Автошколі «Навігатор» відповідає найвищим європейським стандартам, адже неспроста девіз нашої автошколи -

Професійно! Індивідуально! Якісно!

Ми пройшли нову Акредитацію

Сертификат про Аккредитацию автошколы

Хочете і ви отримати права в кращій автошколі Києва? Телефонуйте нам:

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92
+38 (095) 489-92-92

stars - stars - stars -