Програми навчання водінню Автошколи “Навігатор”

Програми навчання водінню Автошколи “Навігатор”

01.03.2014

Програми навчання водінню автомобіля категорії «В»Программы обучения вождению автомобиля категории «В»  

Процес відпрацювання теоретичних знань на практиці завжди найбільше приваблює учнів.

У нашій автошколі практичне водіння буде здійснюватися як на підготовленій для навчання майданчику, так і на сучасному автотренажері. Такі заняття з практики дозволяють комфортно відпрацьовувати всі знання і навички, які не вимагають умов повноцінного автомобіля.

Автомобілі для навчання водінню на майданчику – сучасні, сертифіковані транспортні засоби, спеціально оснащені для навчання водінню в присутності інструктора (в автомобілях є додаткова педаль гальма, що дозволяє інструкторові безпечно і впевнено регулювати перші кроки водіння учнів). Кожен інструктор – атестований професійний педагог, який стане Вашим другом на весь час практичного навчання водінню автомобіля.

Практичне і теоретичне навчання в автошколі проходять за схожою системою. На майданчику учень засвоює базові прості елементи, після чого переходить до відпрацювання більш складних прийомів та віражів.

Навчання проводиться поетапно

Перший етап – їзда по автодрому

Навчання проходить на спеціально підготовленому майданчику (автодром). Автодром буде навчальним класом для тих, хто хоче навчитися водити автомобіль. Це розмічений майданчик, на якому ви отримаєте базові знання водіння. Інструктор буде стежити за правильним виконанням тих чи інших вправ (початок руху, гальмування, поворот, розворот, рух заднім ходом). Ви навчитеся рефлекторно синхронізувати використання всіх педалей, відчуєте габарити машини, зможете подивитися на неї як би з боку. На автодромі ви приступите до відпрацювання вправ, необхідних для складання кваліфікаційного іспиту в ДАІ:Автошкола

  • Керування автомобілем на ділянці з обмеженою територією
  • Проходження ділянки з перешкодами (об’їзд фішок)
  • Паркування автомобіля в одну лінію з іншими припаркованими машинами
  • Парковка (заїзд) в гараж, так само заднім ходом
  • Зупинка і початок руху під гірочку

 

Другий етап – їзда містом

Застосування отриманих базових навичок водіння під час їзди по Києву (найменш завантажених його вулиць). Під керівництвом досвідченого інструктора на невеликій швидкості ви будете проїжджати основні транспортні розв’язки, світлофори, і т.д., закріплюючи на практиці теоретичні знання. Метою даного етапу є рефлекторне виконання вправ на автодромі. Якщо інструктор автошколи побачить явний прогрес у Вашому навчанні – Ви приступаєте до наступного етапу навчання.

Третій етап

Автошколи КиєваЗакріпивши всі навички водіння і довівши їх до автоматизму, Ви вирушаєте на вулиці з підвищеним рівнем інтенсивності руху. На цьому етапі ви зможете відчути реалії міського водіння з усіма його умовностями. Долаючи складні транспортні вузли, необхідна підвищена концентрація, яка також шляхом засвоєння досвіду набуває автоматичний характер.

Ваше бажання – наші можливості!

Автошкола "Навигатор"На кожному етапі практичного навчання водінню інструктор застосовує всі свої знання і досвід, щоб навчити Вас безпечного керування автомобілем. Але, незважаючи на кваліфікацію викладацького складу, навчання в автошколі не може бути повноцінним без вашого сприяння і участі в процесі.

Не соромтеся задавати питання, це допоможе визначити інструкторові рівень Вашого розвитку і зробити найбільш ефективні дії з вибору подальших методів навчання. Детальний аналіз зроблених помилок допоможе Вам досягти бажаного результату з найменшими подальшими втратами. І тоді Ви просто навчитеся безаварійного водіння і зможете сміливо сідати за кермо майже будь-якого автомобіля.

 

Наші програми з навчання водіння:

Програма навчання “МІНІМУМ”

Мінімальна програма навчання, містить 20 академічних годин з водіння
Рекомендується для початківців водіїв з середніми стабільними навичками водіння, підходить для тих у кого є права.

12999 грн 10999 грн

Програма навчання “БАЗОВА”

Базова програма навчання”, містить 30 академічних годин з водіння
Рекомендується для початківців водіїв з мінімальними навичками водіння, наявністю посвідчення водія

14999 грн 12999 грн

Програма “ДЕРЖ. СТАНДАРТ”

Стандартна програма навчання, містить 40 академічних годин з водіння
Рекомендується для початківців водіїв з елементарними стабільними навичками водіння

16999 грн 14999 грн

Програма “РОЗШИРЕНА”

Розширена програма навчання, містить 50 академічних годин з водіння
Рекомендується для початківців водіїв з найменшими навиками водіння)

18999 грн 16999 грн

1 академічна година = 45 хвилин, 1 заняття з водіння = 2 академічні години = 90 хвилин.