Бажаєте з 1 разу скласти іспит у СЦ?

Бажаєте з 1 разу скласти іспит у СЦ?

18.02.2022

Все дуже просто! Скористайтеся нашими порадами та інформацією, розміщеною на офіційному сайті СЦ України
Проходьте онлайн тестування на сайті СЦ та відпрацьовуйте водіння та маневри на маршрутах Сервісного Центру у Києві.

Викладачі автошколи “Навігатор” додають максимум уваги та діляться своїм досвідом на уроках з теорії ПДР, щоб ви отримали необхідні знання та були готові до іспитів. Іспит з теорії ми здати не допоможемо – ваші знання у ваших руках, але завжди готові допомогти і відповісти на всі ваші запитання, якщо виникаю складнощі із засвоєнням теми. Успішне складання іспитів з теорії – це постійна самопідготовка та систематична перевірка знань.

Щоб успішно без помилок і з 1 разу здати теорію, проходьте тести хоч кожен день!

Не вірте тим, хто каже, що скласти іспити самостійно нереально та треба платити. Наші учні отримують права самостійно, повірте, і ви зможете!

  • Чим більше тестів будете проходити, тим більше визначте, які помилки частіше робите, а потім на уроках зможете поставити запитання чи запитати поради у наших викладачів та ретельно підготуватися до іспиту в СЦ.
  • Крім того, чим частіше ви проходитиме тестування з правил ПДР, тим краще навчитеся справлятися з хвилюванням і стресом, а значить зможете спокійно скласти іспит з теорії в СЦ.

слача на права в СЦ

Правила ПДР и прохожденння тестів онлайн

  • При складанні іспиту з теорії ПДР допускається лише 2 помилки!
  • Білет складається із 30 питань, на проходження тесту виділяється 30 хвилин.
  • Якщо ви не знаєте відповіді на запитання, пропустіть його і поверніться до нього після всіх відповідей, щоб не витрачати час.

Онлайн тести з теорії доступні на офіційному сайті Сервісного центру України, Для проходження тестів необхідно зареєструватися. На сайті доступні та правила ПДР, які ви можете повторити, якщо забули.

Іспит з водіння на вулицях Києва

Для складання практичного іспиту з водіння ви можете підготуватися на маршрутах, затверджених СЦ.
Наші інструктори ознайомлені з цими маршрутами, і ми їх відпрацьовуємо на уроках керування, що дозволяє підготувати наших учнів з іспиту з водіння.

Залежно від району, де ви проходили навчання в автошколі, іспити приймають 3 Сервісних Центри в Києві. У кожному СЦ розроблено близько 10 маршрутів для перевірки навичок керування автомобілем для кожної категорії прав.

слача вождения на права в СЦ

Маршрутт для перевірки навичок водіння автомобіля

Маршрути розроблятимуться з урахуванням потоку автомобілів, різноманітності та складності проїзду перехресть та наявності всіляких знаків на маршруті, щоб максимально наблизити їзду до реальних умов на дорогах.

Бажаєте отримати знання та права водія категорії “В” самостійно і з першого разу?

Записуйтесь в автошколу «Навігатор»:

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92
+38 (095) 489-92-92

Записатися в автошколу