Питання відповідь. Задати своє питання


У вартість навчання всіх програм бензин входить у вартість або потрібно оплачувати окремо?

У вартість будь-якої програми навчання: «Мінімум», «Базова», «Держ.Стандарт» и «Розширена» ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

✓ 100 годин теоретичних занять.
✓ Пакет літератури для навчання ПДР (книга + зошит).
✓ 20-50 годин практичних занять.
✓ Витрати на водіння (бензин, ГСМ, антифриз, мийка тощо).
✓ Заняття з медицини і ОБДД.
✓ Оформлення пакету документів для реєстрації в ТСЦ.
✓ Крім того, НІ доплат при виборі автомобіля: на механіці або автомат, і виборі часу занять: ранок, день або вечір.

Чи існує в автошколі система знижок?

- Так, безумовно. В автошколі регулярно діють знижки та акції. Більш детально Ви можете переглянути наші пропозиції на сайті Автошкола Навігатор  у розділі Новини та Акції

Скільки практичних занять потрібно щоб навчитися водити автомобіль?

- На це запитання відповісти однозначно неможливо. Все залежить від людини і його індивідуального сприйняття інформації. У нашій автошколі передбачені програми з різною кількістю годин з водіння (від 20 до 60 годин практики). Більш детально з програмами Ви можете ознайомитись в розділі Програми и ВартістьЯкщо Вам здалося малим то кількість занять яке ви вибрали - Ви завжди можете скористатися послугами наших інструкторів і взяти Додаткові уроки водіння

Яка максимальна кількість учнів навчається в групі?

- Ми комплектуємо групи 15 -25 осіб, намагаємося не відкривати великі групи, тому що при великій кількості студентів знижується засвоєння матеріалу.

На якому автомобілі радите пройти навчання: з автоматичною коробкою перемикання передач або механічної?

- Вибір стоїть за Вами, але ми рекомендуємо пройти навчання на механічною КПП. Зрозумівши принцип роботи механіки, Ви легко зможете пересісти на автомат. У нас в автошколі є автомобілі і з механічною коробкою перемикання передач і автоматичною, тому, при бажанні, Ви можете спробувати управляти обома видами, щоб переконатися, що для Вас більше підходить. 

Скільки часу займає весь курс навчання в автошколі?

- Тривалість всієї програми навчання в автошколі складе 3 місяці. Після чого складання іспиту та отримання прав!

Після скількох теоретичних занять, можна приступати до уроків водіння?

- Практичні заняття можна починати після проходження студентом медкомісії для водіїв і вивчення основних правил дорожнього руху, знаків і дорожньої розмітки. Через 1 місяць лекційних занять ми приступаємо до практичних занять. Тільки після отримання необхідних знань студент допускається до уроків водіння.

В планах купувати автомобіль, права отримував / а 5 років тому, більше не їздила, тобто, навичок немає. Чи є сенс вчитися на вашій машині автошколи або вже краще вчитися на своїй з вашим інструктором?

- Зазвичай перші заняття проходять на автодромі, після чого Ви з інструктором виїжджаєте на проїжджу частину, тільки на спеціально обладнаному автомобілі. Наша автошкола не надає інструкторів для навчання на Вашому автомобілі! З метою безпеки і несення повної відповідальності ми проводимо навчання тільки на наших автомобілях (автошколи), обладнаних дублюючими органами управління, з проходженням регулярних технічних оглядів. Тільки заради Вашої безпеки ми НЕ РЕКОМЕНДУЄМО навчатися водіння на особистому авто. В автошколі представлений великий парк автомобілів (25 машин), з яких Ви можете підібрати для себе авто як з автоматичною КПП, так і з класичною механічною КПП.

Кажуть, що існують люди, яких неможливо навчити водити автомобіль, це права?

- Це міф! Немає людей, яких неможливо було б навчити водити авто! Просто потрібен індивідуальний підхід до кожної людини, щоб вона змогла довіритися інструктору і відчути автомобіль. Ну і звичайно ж важливу роль відіграє кількість годин з водіння. Щоб удосконалити свої навички управління авто потрібно займатися "чим більше - тим краще".

Я отримав/ла права, але хочу ще додатково позайматися водінням.

- Якщо під час навчання або після його закінчення Ви зрозуміли, що занять з інструктором виявилося недостатньо, то Ви завжди можете звернутися в адміністрацію автошколи і взяти додаткові заняття з водіння. У нашій автошколі є студенти, які беруть додаткові заняття з водіння навіть просто для того, щоб відчути як управляти різними марками автомобілів, або навчитися водити автомобілі з різними КПП (механіка, автомат). Такі заняття вони можуть брати з інструктором, який викладав уроки водіння під час основного навчання, а також є варіант навчатися з іншим інструктором. 

Чи можлива заміна інструктора, який мені не підходить?

- Звісно! Якщо трапиться так, що Ви не зійдетеся характерами з інструктором, або з яких-небудь причин Ви хочете замінити його, в таких випадках завжди можна звернутися до адміністрації в автошколі, і Вам без проблем поміняють інструктора з водіння! Так само в автошколі існує практика подвійного навчання. У цьому випадку Ви можете проходити навчання як на автомобілі з механічною коробкою передач, так і на автоматі, паралельно.

Права якого зразка, видаються по закінченню автошколи і іспиту в РСЦ?

- По закінченню автошколи і здачі іспиту в МРЕО РСЦ (Регіональний сервісний центр МВС (колишнє ДАІ) Ви отримуєте пластикові права міжнародного зразка, з вказаною категорією на яку Ви проходили навчання.

Скільки разів я можу перездавати іспит в РСЦ?

- На перездачу теоретичного іспиту в МРЕО РСЦ вам дається необмежену кількість спроб, а ось практичний іспит ви можете перездати з 2х спроб. У разі невдалої здачі іспиту з другої спроби, Вас перенаправляють на проходження додаткового курсу занять з водіння, після цього Вам видадуть документ для повторної перездачі іспиту з водіння в РСЦ. Детальніше читайте у розділі

Чи потрібно мені купувати підручники саме в автошколі?

- Література для навчання входить у вартість обраної Вами програми, тому додатково купувати підручники не потрібно. Ніхто зі співробітників нашої автошколи не має права займатися продажем літератури або програмного забезпечення для навчання. Все видається БЕЗКОШТОВНО!

Яка гарантія отримання прав?

100% -ної гарантії, звичайно, ніхто дати не зможе. Все залежить тільки від рівня знань, як з теоретичної, так і з практичної підготовки. Найвищий рівень Ви отримуєте в нашій автошколі. Звичайно, не у всіх студентів виходить здати з першого разу іспити. Причиною тому можуть послужити емоційний і психологічний стан абітурієнта на момент здачі іспитів. Ми завжди допомагаємо нашим студентам повторно здавати іспити, і в кінцевому підсумку права на керування автомобілем отримують Всі 100%!

Чи можливий варіант проходження медогляду в автошколі?

- Так звичайно. Ми надаємо можливість безпосередньо в автошколі пройти медогляд, який проводить виїзна ліцензована медкомісія. детально про медогляд в автошколі

Які документи треба принести для запису в автошколу?

-  Для запису в автошколу необхідно мати:

  • оригінал або ксерокопії сторінок Вашого паспорта (1,2 стор., + Прописка),
  • ІПН (ідектіфікаціонний код),
  • 5 фото розміром 3,5 * 4,5,
  • а також медичну довідку для водіїв.
Як правильно вчинити, якщо я не встигаю засвоїти матеріал за час навчання в групі і боюся провалити іспит?

- Іноді таке буває, не у всіх є можливість засвоювати пройдений матеріал ідеально, і бути впевненим на 100% в своїх знаннях. З тих чи інших причин (хвороба, командировка, і т.п.) не всі студенти можуть відвідувати лекції в ті дні які вони обрали. В такому випадку на прохання студента ми можемо перевести його в іншу групу. А іспит в МРЕВ РСЦ (колишнє ДАІ) Ви зможете здати вже з наступного групою. На вартості переведення в іншу групу ніяк не відобразиться. Так само для абітурієнтів в нашій автошколи для більш успішного засвоєння лекційного матеріалу ми дозволяємо повторно відвідувати, БЕЗКОШТОВНО, всі лекції які на думку студента їм було погано засвоєні.

Чи можна навчатися в автошколі без Київської прописки і здавати іспит в МРЕВ?

- Не маючи Київської прописки, навчатися в автошколі звичайно можна, але для складання іспиту Вам знадобиться довідка з РСЦ (колишнє ДАІ) за місцем реєстрації (прописки у Вашому місті) про те, що Вам права не видавалися і не вилучалися. Її слід отримати безпосередньо перед іспитом, оскільки термін дії цієї довідки 14 днів. Після отримання цих документів, Ви можете здати іспит в МРЕВ СРЦ в Києві. Іспит в РСЦ (ГАЇ)

З якого віку люди можуть вчитися в автошколі?

- Навчатися у нас автошколі можна з 16-річного віку. Але здавати іспити в МРЕВ РСЦ (колишнє ДАІ) і отримати водійське посвідчення можливо тільки з 18 років.

Підкажіть, як вибирати інструктора з водіння?

- Повний список інструкторів Автошколи "Навігатор" ви можете подивитися на нашому сайті в розділі Інструктори з водіння. Адміністрація автошколи допоможе вибрати підходящого саме для Вас інструктора і автомобіль. Контакти автошколи

Чи можу я взяти кілька уроків водіння без навчання в автошколі?

- Так звичайно. Чи не навчаючись у нас в автошколі Ви можете брати уроки водіння. У адміністрації автошколи вибрати інстуктора і автомобіль з коробкою передач, яку Ви бажаєте. Додаткове водіння

Скільки питань на внутрішньому екзамені з теорії і яке допустиму кількість помилок?

- На внутрішньому іспиті з теорії в автошколі Ви отримуєте 3 білети по 20 питань у кожному з яких можна припустити не більш 2 помилок. Тобто, ви маєте відповісти на 60 питань та допустити не більше 6 помилок, щоб отримати допуск до здачі іспитів в РСЦ (ДАІ).

Скажіть, після запису в вашу автошколу, потрібно відразу платити всю вартість навчання?

- Повну вартість навчання оплачувати відразу не обов'язково. В автошколі діє система поетапної оплати. Ви можете зробити початковий внесок (4000 грн), а потім робити оплату поетапно, але не пізніше, ніж за місяць до закінчення теоретичних і практичних занять. детально про Вартість навчання в автошколі

Ви не знайшли відповідь на Ваше питання? Задайте своє питання:

CAPTCHA
Введіть код
5 + 1 =
Захист Персональних даних: Автошкола "Навігатор" приймає на себе зобов'язання, що будь-які матеріали, інформація та відомості, надані Вами на цьому сайті, є конфіденційними і не можуть передаватися третім особам без Вашої попередньої згоди.
stars - stars - stars -