Питання-відповідь. Задати своє питання

У планах купувати автомобіль, права отримала 5 років тому, більше не їздила, тобто, навичок немає. Чи є сенс вчитися на вашій машині автошколи або вже краще вчитися на своїй з вашим інструктором?

– Зазвичай перші заняття проходять на автодромі, після чого Ви з інструктором виїжджаєте на проїжджу частину, тільки на спеціально обладнаному автомобілі. Наша автошкола не надає інструкторів для навчання на Вашому автомобілі! З метою безпеки і несення повної відповідальності ми проводимо навчання тільки на наших автомобілях (автошколи), обладнаних дублюючими органами управління, з проходженням регулярних технічних оглядів.
Тільки заради Вашої безпеки ми НЕ РЕКОМЕНДУЄМО навчатися водінню на особистому авто. Пропонуємо записатися на курс по відновленню навичок водіння.

В автошколі представлений великий парк автомобілів (57 машин), з яких Ви можете підібрати для себе авто як з автоматичною КПП, так і з класичною механічною КПП.

Бензин входить у вартість навчання чи потрібно оплачувати окремо?

У вартість будь-якої програми навчання: «Мінімум», «Базова», «Держ.Стандарт» та «Розширена» ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

✓ 63 години теоретичних занять.
✓ Пакет літератури для навчання ПДР (книга + зошит).
20-50 практичних занять з водіння авто
✓ Витрати на водіння (бензин, ГСМ, антифриз, мийка тощо).
✓ Заняття з медицини і ОБДР.
✓ Оформлення пакету документів для реєстрації в ТСЦ.
✓ НЕМАЄ доплат при виборі автомобіля: на механіці або автомат, і виборі часу занять: ранок, день або вечір.

З якого віку люди можуть вчитися в автошколі?

– Навчатися у нас автошколі можна з 16-річного віку. Але складати іспити в ТСЦ і отримати водійське посвідчення можливо тільки з 18 років.

Яка гарантія отримання прав?

Гарантії 100%, звичайно, ніхто дати не зможе. Все залежить тільки від рівня знань, як з теоретичної, так і з практичної підготовки. Найвищий рівень Ви отримуєте в нашій автошколі. Звичайно, не у всіх студентів виходить скласти з першого разу іспити. Причиною того можуть послужити емоційний і психологічний стан абітурієнта на момент здачі іспитів.

Ми завжди допомагаємо нашим студентам повторно складати іспити, і в кінцевому підсумку права на керування автомобілем отримують Всі 100%! Дізнайтеся, як здати на права самостійно з першого разу

Яка максимальна кількість осіб може навчатися в групі?

– Ми комплектуємо групи в середньому 20-25 осіб, тому що при великій кількості студентів знижується засвоєння матеріалу.
При онлайн навчанні кількість учнів може бути більшою, більше інформації ви можете, отримавши при записі в автошколу у наших менеджерів:

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92

Записатися в автошколу

Чи можливий варіант проходження медогляду в автошколі?

– Так звичайно. Ми надаємо можливість безпосередньо в автошколі пройти медогляд, який проводить виїзна ліцензована медкомісія. Детально про медогляд в автошколі

Чи можлива заміна інструктора, який мені не підходить?

– Звичайно! Якщо трапиться так, що Ви не зійдетесь характерами з інструктором, або з яких-небудь причин Ви захочете замінити його, в таких випадках завжди можна звернутися до адміністрації в автошколі, і Вам без проблем поміняють інструктора з водіння! Обрати інструктора можна тут

Кажуть, що існують люди, яких неможливо навчити водити автомобіль або це міф?

– Це міф! Немає людей, яких неможливо було б навчити водити авто! Просто потрібен індивідуальний підхід до кожної людини щоб він зміг довіритися інструктору і відчути автомобіль. Ну і звичайно ж важливу роль відіграє кількість годин з водіння. Щоб удосконалити свої навички управління авто потрібно займатися “чим більше – тим краще”.

Як правильно зробити, якщо я не встигаю засвоїти матеріал за час навчання в групі і боюся провалити іспит?

– Іноді таке буває, не у всіх є можливість засвоювати пройдений матеріал ідеально, і бути впевненим на 100% у своїх знаннях. З тих чи інших причин (хвороба, відрядження, і т.п.) не всі студенти можуть відвідувати лекції в ті дні які вони обрали.
В такому випадку на прохання студента ми можемо перевести його в іншу групу. А іспит в ТСЦ Ви зможете здати вже з наступною групою.

Перехід в іншу групу не впливає на кінцеву вартість Вашого навчання. Також, для більш успішного засвоєння лекційного матеріалу, учні нашої автошколи абсолютно БЕЗКОШТОВНО мають можливість відвідати повторно лекції за тими темами, які на думку студента їм були погано засвоєні.

Які документи приносити, щоб записатися в автошколу?

Для запису до автошколи необхідно мати такі документи:

1. Оригінал або ксерокопію паспорту (1, 2 сторінка та прописка)
2. У випадку ID-картки – додатково довідку про реєстрацію місця проживання (або скрін з Дії з повною інформацією за документом)
3. ІПН (Індивідуальний податковий номер)
4. 1 фото 3х4 см
5. Медична довідка для водіїв, більше інформації на сторінці Медкомісія для водіїв)

Умови навчання >>

Отримайте більше інформації за номерами телефону:

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92

 

На якому автомобілі радите пройти навчання: з автоматичною коробкою перемикання передач або механічною?

– Вибір стоїть за Вами, але ми рекомендуємо пройти навчання на автомобілі з механічною КПП

Зрозумівши принцип роботи механіки, Ви легко зможете пересісти на автомат. У нас в автошколі є автомобілі і з механічною коробкою перемикання передач і автоматичною, тому, при бажанні, Ви можете спробувати управляти обома видами, щоб переконатися, що для Вас більше підходить.

Отримав права кілька років тому, трохи поїздив і з тих пір за кермом не сидів. Чи є у Вас програма для відновлення водійських навичок?

Так, ми пропонуємо курс з відновлення навичок водіння для тих, хто отримав раніше права, але немає досвіду водіння.
Вартість одного уроку 800 грн, тривалість уроку 90 хвилин. Ви самостійно вирішуєте, скільки вам потрібно уроків. При купівлі пакету занять по відновленню навичок водіння діють додаткові знижки! Є можливість навчання на кросовері з АКПП.

Ви можете записатися за номерами телефону:

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92

А також записатися на сайті на додаткові уроки водіння або відновлення навичок водіння

Якщо ви вже визначилися з вибором, заповніть форму запису

Записатися

Я отримав / а права, але хочу ще додатково позайматися водінням

– Якщо під час навчання або після його закінчення Ви зрозуміли, що занять з інструктором виявилося недостатньо, то Ви завжди можете звернутися в адміністрацію автошколи і взяти додаткові заняття з водіння. У нашій автошколі є студенти, які беруть додаткові заняття з водіння навіть просто для того, щоб відчути як управляти різними марками автомобілів, або навчитися водити автомобілі з різними КПП (механіка, автомат). Такі заняття вони можуть брати з інструктором, який викладав уроки водіння під час основного навчання, а також є варіант навчатися з іншим інструктором.

Скажіть, після запису в вашу автошколу, потрібно відразу платити всю вартість навчання?

– Сплачувати за навчання одразу повну вартість не обов’язково. В нашій автошколі діє поетапна оплата. Ви можете сплатити перший внесок (4000 грн) при оформленні на навчання, щоб остаточно закріпити за собою місце в бажаній групі, а решту коштів внести в 2 етапи: половину залишку – до початку уроків водіння, решту – після проходження половини практичних занять. Нагадуємо, що водіння розпочинається з другого місяця навчання за умови наявності повного пакету документів та своєчасної оплати. Вартість навчання в автошколі

Скільки питань на внутрішньому іспиті з теорії і яка допустима кількість помилок?

– В автошколі на внутрішньому екзамені з теорії Ви отримуєте 3 білети по 20 питань, в кожному з білетів можна допустити не більш як 2 помилки, тільки в цьому випадку ви допускаєте до здачі практичних іспитів в ТСЦ.

Чи можна навчатися в автошколі без Київської прописки і здавати іспит в ТСЦ?

– Так можна. Складати іспит можна у будь-якому ТСЦ України без прив’язки до прописки. Це означає, що для складання іспитів в ТСЦ Києва Київська прописка не потрібна. Дізнайтесь як проходить Іспит в ТСЦ

Права якого зразка, видаються по закінченню автошколи і іспиту в ТСЦ?

– По закінченню автошколи і здачі іспиту в ТСЦ (Територіальний Сервісний Центр МВС) Ви отримуєте пластикові права міжнародного зразка терміном на 2 роки.

У правах буде вказана категорія, на яку Ви проходили навчання, а також з якою коробкою передач, АКПП або МКПП, складено іспит у ТСЦ.

Скільки разів я можу перездати іспит в ТСЦ?

– На перескладання теоретичного іспиту в ТСЦ вам надається необмежена кількість спроб.
Практичний іспит в ТСЦ складати можна 3 рази: 1 складання + 2 перескладання.

У разі невдалої здачі іспиту з 3 спроби, Вас перенаправляють на проходження додаткового курсу занять з водіння, після цього Вам видадуть документ для повторної перездачі іспиту з водіння в ТСЦ. Детальніше читайте у розділі Іспити в ТСЦ

Підкажіть, як вибирати інструктора з водіння?

– Повний список інструкторів Автошколи “Навігатор” ви можете подивитися на нашому сайті в розділі Інструктори з водіння. Адміністрація автошколи допоможе вибрати інструктора та автомобіль, які підійдуть саме Вам. Контакти автошколи

Після скількох теоретичних занять, можна починати водіння?

– Практичні заняття можна починати після проходження студентом медкомісії для водіїв і вивчення основних правил дорожнього руху, знаків і дорожньої розмітки. Через 1 місяць лекційних занять ми приступаємо до практичних занять. Тільки після отримання необхідних знань студент допускається до уроків водіння.

Скільки за часом займає весь курс навчання у Вас?

– Тривалість всієї програми навчання: вивчення теорії (ПДР) + практичні уроки з водіння автомобіля в автошколі “Навігатор” складе 2,5 місяці.

Після чого складання внутрішніх іспитів, допуск до іспитів в ТСЦ та отримання прав!

Чи існує в автошколі система знижок?

– Так, безумовно. В автошколі регулярно діють знижки та акції. Більш детально Ви можете переглянути наші пропозиції на сайті Автошкола Навігатор в розділі Акції

Скільки практичних занять потрібно, для того, щоб навчитися водити автомобіль?

– На це питання відповісти однозначно неможливо. Все залежить від наявності початкових навичок водіння та загального розуміння принципу роботи авто, а також можливостей людини та її індивідуального сприйняття інформації.

У нашій автошколі передбачені 4 програми навчання: Мінімум, Базова, Держ.Стандарт та Розширена з однаковою кількістю годин з теорії та різною кількістю практичних уроків – від 20 до 50 занять водіння.

Більш детально з програмами Ви можете ознайомитись в розділі Програми та Вартість.

Якщо Вам здалася замалою та кількість занять, яку ви обрали при записі в автошколу, ви завжди можете скористатися послугами наших інструкторів і взяти додаткові уроки водіння

+38 (096) 489-92-92
+38 (073) 489-92-92
+38 (095) 489-92-92

Записатися в автошколу

Чи можу я взяти кілька уроків водіння без навчання в автошколі?

-Так звичайно. Навіть не навчаючись в нашій автошколі Ви можете брати уроки водіння.
В адміністрації автошколи вибрати інструктора і автомобіль седан або кросовер з коробкою передач АКПП або МКПП.

Чи потрібно мені купувати підручники саме в автошколі?

– Література для навчання входить у вартість обраної Вами програми, тому додатково купувати підручники не потрібно. Ніхто зі співробітників нашої автошколи не має права займатися продажем літератури або програмного забезпечення для навчання. Все видається БЕЗКОШТОВНО!

    Задати питання