Курси керування мотоциклом на Позняках!

Курси керування мотоциклом на Позняках!

19.12.2015

Курси водіння мотоцикла на Позняках – Мотошкола “Навігатор”

Базовий курс керування мотоциклом

Перед початком навчання водінню мотоциклом, на базовому рівні, наші інструктори ознайомлять Вас з основними технічно-необхідними деталями, вузлами та механізмами, без знання яких всі наступні курси будуть марними. Пройшовши базовий курс водіння, Вам буде зрозумілий принцип роботи мотоцикла, Вам розкажуть найпоширеніші проблеми, а також основні методи їх усунення.

На практичних заняттях, матеріал подається від простого до складного та підкріплюється розучуванням різноманітних вправ на майданчику. Водіння мотоцикла вимагає високої концентрації, але не менш важливо врахувати всі можливі фактори, що впливають процес управління даним видом транспорту.

Для безпеки керування мотоциклом, необхідно вміння правильно прогнозувати траєкторію руху виходячи із ситуації. Відпрацьоване управління зчепленням, вміння правильно входити до складних поворотів, а головне вчасно та ефективно загальмувати. Цілий комплекс вправ убезпечить Ваше керування, а також додасть впевненості на дорозі.

Вивчивши базові навички управління мотоциклом, при прояві стабільності необхідно навчитися правильно гальмувати, розганятися та повертати в реальних умовах київського щільного трафіку. І звичайно ж це почуття габаритів, без якого неможливо впевнено та безпечно керувати мотоциклом.

Такі навички можна придбати лише пройшовши комплекс спеціальних вправ, що включено до базового курсу їзди на мотоциклі.

Все перераховане вище включено в пропонований Вам курс водіння мотоцикла, а також надійно убезпечить Вас та Вашого залізного коня.

Під кожного абітурієнта опрацьовується індивідуальний курс – рекомендована кількість 10-12 занять (одне заняття 60 хвилин). На цих заняттях ви вивчите важливі моменти керування мотоциклом, а саме:

 1. Будова мотоцикла, правильне розташування тіла на мотоциклі, бічний зір.
 2. Старт, вироблення навичок гальмування до повної зупинки (блокування заднього колеса), з використанням заднього та переднього гальма до повної зупинки (блокування заднього колеса).
 3. Водіння однією рукою
 4. Виконання вправ з керування мотоциклом стоячи, а також гальмування в даній постановці
 5. Відпрацювання навичок перемикання передач
 6. Повороти та розвороти мотоцикла на мінімальній швидкості
 7. Балансування на крутих поворотах за допомогою ручки газу.

Цей курс навчання розрахований на 12 занять, по 60 хвилин кожне.Залежно від Ваших індивідуальних навичок та здібностей можна збільшити або зменшити кількість занять. Є можливість оплати курсів керування мотоциклом по одному заняттю, але на загальну вартість це ніяк не впливає

Повний курс навчання водіння мотоцикла

1 місяць – саме за такий період часу Ви пройдете повний курс керування мотоциклом. Навчання проходить за відповідними правилами та нормами, затвердженими Міністерством освіти і науки України програмою підготовки водіїв транспортних засобів категорії «А».

Заняття з теорії

Теоретична частина програми навчання (правила дорожнього руху, вивчення законодавчої бази дорожньо-транспортних відносин, перша мед. допомога) проходить за наступним графіком:

 • Ранок (з 9.00 до 12.00)
 • День (з 13.00 до 16.00)
 • Вечір час (з 18.30 до 21.30)

Для людей, яким незручно відвідування занять у будні дні, існує спеціально створені групи зі своїм графіком відвідування практичних занять у вихідні. Графік розкладу відповідає розкладу занять за теоретичним курсом для категорії «В» вибраної Вами філії автошколи для навчання.

Практичні заняття

 • Загальна кількість практичних занять – 6 годин.
 • На вибір надається проходження курсу за 6 занять, по 2 години кожне, або ж за 12 занять по годині кожне.

У разі потреби завжди є можливість індивідуального навчання управлінню мотоциклом. Курс навчання мотоводіння слідує графіку підготовки до проходження іспиту в ДАІ. У міру формування стабільності та впевненості у виконанні основних вправ, зростає їх кількість та технічна складність виконання.

Практичне навчання водінню мотоцикла проходить у чіткому дотриманні графіка розробленої програми. Заняття спеціально поділені на такі етапи:

 • Правильне зручне розташування тіла на мотоциклі
 • Базові знання будови мотоцикла, ознайомлення з основними інструментами управління, а також розуміння призначення контрольно-вимірювальних приладів (швидкості, потужності тощо)
 • Вивчення та відпрацювання навичок перемикання передач на швидкості як у зростаючому, так і у спадному порядку, з дотриманням послідовності.
 • Контроль транспортного засобу на поворотах
 • Відпрацювання почуття габаритів мотоцикла спеціальними вправами (проїзд змійкою, проїзд дошкою, зупинка на лінії стоп)
 • Габаритне коло та коридор
 • Покрокове навчання рухам під час проїзду через залізничну колію (зупинка, початок руху)
 • Відпрацювання засвоєних знань на кільцевому маршруті
 • Виконання складніших маневрених вправ закріплення отриманих навичок водіння.

Запис на курси керування мотоциклом в автошколі «Навігатор». Телефонуйте:

(096) 489-92-92
(073) 489-92-92
(095) 489-92-92

Записатися в автошколу