Програма «ПЕРЕМОЖНИЙ БЕЗЛІМ»

Навчання водінню авто категорії «В»
∞ занять водіння автомобіля!
Вибір авто з АКПП або МКПП без доплат
// Вартість

Курс з водіння Програма «ПЕРЕМОЖНИЙ БЕЗЛІМ»

Перемагай на дорозі разом з нами – обирай безлімітну програму від автошколи Навігатор!

вартість навчання в автошколі київ 2023 Програма Переможний безліміт

Ми будемо навчати тебе стільки, скільки потрібно, доки ти не складеш практичний іспит в СЦ МВС!

автошколи київ ціни 2023 Програма навчання "Переможний безліміт"

занять практики

вартість занять

У вартість реально ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!
БЕЗ обмежень
по кількості занять з водіння та прихованих платежів
Рекомендується для водіїв-початківців без жодних навичок водіння та страхами перед дорогою
Не підходить для тих, хто має права
Інші оплати за курс вносяться відповідно до умов договору.

Увага! Попередньо обов’язкове вивчення теорії ПДР самостійно або в Автошколі:
6999 грн — при Онлайн навчанні,
7999 грн — при навчанні в класі

Після навчання – складання іспиту з теорії в СЦ і, при успішній здачі продовження навчання водіння в автошколі

Програма навчання “Переможний безліміт” є  інноваційною програмою навчання і доступна лише в автошколі “Навігатор”.

Вартість програми становить 44999 грн і включає Безлімітну кількість занять з водіння!, що дозволяє студентам  вдосконалювати свої навички для досягнення максимальної впевненості за кермом.

// Опис програми

Що входить до Програми «ПЕРЕМОЖНИЙ БЕЗЛІМ»

ВСЕ включено:

✓ Вибір АКПП або МКПП без доплат
✓ Уроки водіння на Hyundai Accent та Jeep Renegade без доплат
✓ Заправка авто бензином
✓ Необмежена кількість занять з водіння
✓ Безкоштовні подачі авто на іспити

Заняття з водіння:

Необмежена кількість занять!

✓ 1 заняття = 1 година = 60 хвилин
✓ Курс триває до здачі практичного іспиту в СЦ МВС
✓ Обов’язкова перевірка отриманих навичок після 40 занять

Внутрішній іспит з водіння:

Є обов'язковим, здається в автошколі!

✓ Після успішного складання внутрішнього іспиту в автошколі, учень допускається до складання іспитів в РСЦ.
✓ Кількість спроб необмежена.
✓ Кожна подача автомобіля входить в вартість навчання.

Програми навчання

Не впевнені у своєму виборі?

Ознайомтеся з іншими програмами навчання:

Кому підійде Програма «ПЕРЕМОЖНИЙ БЕЗЛІМ»?

Програма “Переможний безліміт” рекомендована для новачків, які не мають досвіду водіння автомобіля та бажають отримати посвідчення водія без пошуку додаткових шляхів. Автошкола Навігатор гарантує своїм студентам, що вони отримають відповідні знання та навички, необхідні для безпечного та впевненого водіння на дорозі.

автошколи київ вартість навчання 2023
Ідеально підходить для тих, хто вперше сяде за кермо автомобіля!
Програма «Переможний безліміт» - НАВЧАННЯ З НУЛЯ до успішно складеного практичного іспиту в СЦ МВС
Кількість занять з водіння програми “Переможний безліміт” обмежується лише часом, протягом якого ви станете впевненим водієм та будете готові до іспиту в СЦ МВС.
Час: мінімум 3-4 рази на тиждень треба займатися водінням, щоб максимально ефективно підготуватися до іспиту.
Можливо підійде тим, хто має невеликий досвід керування автомобілем.
Отримання стійких навичок водіння автомобіля.
Ми з вами займаємось до самої ПЕРЕМОГИ
Час, якщо є – краще вибрати саме цю програму навчання
Не зовсім підходить для тих, хто володіє початковими навичками водіння автомобіля.
Можливо, економія фінансів при відсутності необхідності додаткових занять з водіння.
Підвищена вартість, проте вона цілком виправдана необмеженою кількістю занять з водіння та найбільш ефективною підготовкою до успішного іспиту в СЦ МВС.
Зовсім НЕ піходить для тих, хто має впевнені стабільні навички водіння. Для Вас необмежена кількість занять не є необхідністю.