Послуги

// Послуги

Повний спектр послуг в Автошколі «Навігатор»

Автошкола «Навігатор» пропонує повний спектр послуг для своїх учнів та всіх бажаючих навчитися водінню та отримати права водія категорії «В».

1. У нашій автошколі ви можете пройти повний курс навчання з нуля до професіонала
  2. Пройти курс з відновлення навичок водіння
  3. Взяти кілька додаткових уроків для відпрацювання маневрів, що не виходять, навіть якщо ви навчалися в іншій автошколі
  4. Пройти медкомісію та отримати медичну картку водія (тільки для наших учнів!)
  5. Подарунковий Сертифікат для близьких людей на будь-яку кількість уроків
Отримання прав категорії ``В``

Навчіться керувати автомобілем з нуля та до впевненого водія на курсах водіння в автошколі “Навігатор”

Додаткові уроки

Вдоскональте ваші навички водіння. Щось не виходить? Візьміть кілька додаткових уроків водіння

Індивідуальне навчання категорії В

Чи не влаштовує навчання в групах? Чи не підходить графік навчання? Записуйтесь на індивідуальне навчання з гнучким графіком навчання теорії та водіння

Відновлення навичок

Втратили навички водіння з моменту отримання прав водія? Запишіться на курс з відновлення навичок водіння

Уроки водіння для жінок

Шановні жінки, ми в жодному разі не натякаємо, що вас навчаємо по-іншому! Просто у вас, милі леді, є можливість самостійно вибрати інструктора – жінку або чоловіка

Навчання Online

Вибирайте онлайн навчання в автошколі «Навігатор» – це не тільки економія часу та зручність навчання, а й ефективне вивчення правил дорожнього руху через Zoom.

Вивчення теорії ПДР

Вивчення правил дорожнього руху правил дорожнього руху. Підготовка учнів до складання іспиту з теорії ПДР у СЦ

Мед. довідка для водіїв

Організація виїзної медкомісії для водіїв із видачею Медичної довідки учням автошколи “Навігатор”, що дозволяє керувати транспортним засобом

Подарунковий сертифікат

Зробіть подарунок для ваших близьких людей! Вибирайте будь-яку кількість занять, як додаткових, так і відновлення навичок водіння

Записуйтеся в автошколу ``Навігатор`` :)

Записуйтеся в автошколу ``Навігатор`` 🙂

Телефонуйте або заповніть форму:

+38 (044) 334-60-23

// Вартість навчання

Ціни автошколи "Навігатор"

Вибирайте програму навчання виходячи з ваших початкових навичок та знання автомобіля.
Якщо ви жодного разу не сиділи за кермом і навіть загалом не розумієте, як заводиться автомобіль, як орієнтуватися по дзеркалах і не знаєте, що означає відчувати габарити автомобіля, не намагайтеся заощаджувати, записуйтесь на курси водіння Програма “Переможний Безлім” – це програма з необмеженою кількістю уроків водіння дозволить навчатися водінню автомобіля необмежено, доки ви не складете іспит в СЦ.

// 6 філій в Києві

Філії автошколи "Навігатор"

Автошкола “Навігатор” – це мережа автошкіл у Києві на правому та лівому березі. Всі наші офіси знаходяться в кроковій доступності від станцій метро, що є однією з наших переваг у порівнянні з іншими київськими автошколами.

Вибирайте офіс автошколи зі зручним розташуванням біля вашого місця проживання, роботи або навчання та пройдіть повний курс з навчання водіння автомобіля категорії “В” в одній з найкращих автошкіл Києва.