Внутрішній іспит в автошколі

04.11.2021

Навіщо потрібні внутрішні іспити в автошколі? Хто їх приймає? А чи можна не здавати? Це взагалі законно?

Як же деяким учням хочеться вивести «Навігатор» на чисту воду та запевнити всіх, що внутрішні іспити – це наша забаганка… Нами вигадані правила, щоб затягнути час вашого навчання, або ще краще вимагати з вас додаткові кошти.
Адже набагато зручніше просто отримати документи на руки після закінчення школи та питати долю вже у Сервісному центрі.
Проте, курси водіння – це справа, до якої потрібно підходити відповідально та дуже серйозно.
Автошкола “Навігатор”, як і будь-яка автошкола в Україні, у своїй роботі посилається на постанови Кабінету Міністрів України.
Це стосується правил оформлення класів, повної процедури навчання, правил проведення реєстрації учнів та обов’язково процедури визначення якості підготовки водіїв транспортних засобів!

Чи можна не складати внутрішній іспит у автошколі?

Зокрема, згідно з п. 19 та 21 Постанови КМУ N 487 «Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів» для визначення рівня знань, умінь та навичок, якості підготовки слухачі складають заліки та іспити у закладі чи його філії.
До складання іспитів у відповідному підрозділі територіального органу з надання сервісних послуг МВС допускаються слухачі, які успішно склали заліки та іспити у закладі або його філії.

Саме тому, перш ніж називати наших учнів випускниками – ми обов’язково проводимо внутрішні іспити з теорії – на знання правил дорожнього руху; та іспит з практичного управління – для перевірки ваших навичок як майбутнього водія.

І ви дійсно вважаєте, що можете скласти на права у Головному Сервісному Центрі МВС, якщо не змогли скласти внутрішній іспит у автошколі?

Так що іспити це зовсім не наша примха і не вигадані нами правила!
Це підтвердження того, що цей матеріал був засвоєний вами в повному обсязі і випускники «Навігатора» будуть впевненими та кваліфікованими водіями!

Запишіться в Автошколу «Навігатор»

(096) 489-92-92
(073) 489-92-92